• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

Az ilyen látvány miatt bánom, hogy reaktort használok. De ez szerintem nálam az első tisztitasig lenne nálam egy darabban. :)
 
Nekem a bolti akváriumokból már rendesen hiányzik a difi,annyira szeretem a látványát,hogy na!Tudjátok miről beszélek! :D
Grat az új szerzeményedhez,Atti!Sikerült belőni a szintet? :D
Az ilyen látvány miatt bánom, hogy reaktort használok. De ez szerintem nálam az első tisztitasig lenne nálam egy darabban. :)
Lassan már világrekord mennyiségű üveg eltörése tapad a kezedhez,Dani? :D
 
Nekem a bolti akváriumokból már rendesen hiányzik a difi,annyira szeretem a látványát,hogy na!Tudjátok miről beszélek! :D
Grat az új szerzeményedhez,Atti!Sikerült belőni a szintet? :D

Lassan már világrekord mennyiségű üveg eltörése tapad a kezedhez,Dani? :D

Régen törtem el szerencsére valamit is :) De az is közrejátszik, hogy az akiban az egyetlen üveg a DC, minden más már műanyag. :cool:
 
Szép darab valóbban. Vigyázz rá! Én az ilyeneket szoktam a második tisztításnál ripityára törni.... :D :D
 
Ezt a képet az indica miatt csináltam: (bocsi utólag láttam, hogy a pólóm kicsit betükröződött..)

8176003790_e4d279aae4_b.jpg
 
Ezt a képet az indica miatt csináltam: (bocsi utólag láttam, hogy a pólóm kicsit betükröződött..)
Na mi történt? Megtáltosodott az indica:D
Vagy feldobtál még egy pár lámpát, esetleg reflektort?
A pólóra nincs mentség, tőled nem ezt szoktuk meg:troll:
 
:p ég is a pofám.. :D :D
Semmit nem változtattam... pfff szóval nem tudom most mitől hozza ezt a színt..
 
Tegnap megleptem magam :D :rolleyes: 6 db Taiwan bee king kong-al Szentgyo tenyészetéből. A CBS SS garnélák átkerültek mind a low-tech akiba. Úgyhogy most a high-techel rámegyek, hogy ezek a csodaszép kis garnélák minél jobban érezzzék magukat.

8185347521_6226fedda6_b.jpg
8185347823_4012b0fd66_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére