• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sherpas' Island

Nagyon jó és szép munkát, takarítást végeztél, nagyon tetszik nekem is a szigeted!!(y)
Ahogy az aki képet nézem, nekem a bal sarokból hiányzik, ami a jobb oldalon van sztem (bacoba talán?) A bal oldalra csinálsz egy világos zöld folytatást, akkor nagyon tuti lesz a cucc!!;)
 
Nagyon jó és szép munkát, takarítást végeztél, nagyon tetszik nekem is a szigeted!!(y)
Ahogy az aki képet nézem, nekem a bal sarokból hiányzik, ami a jobb oldalon van sztem (bacoba talán?) A bal oldalra csinálsz egy világos zöld folytatást, akkor nagyon tuti lesz a cucc!!;)
Köszi Cecska a dicsérő szavakat(y) Igen,most üres kicsit a bal hátulja.Ott Hydrocotyle volt,csak nagyon megcsúnyult és kivágtam onnét.Megpróbálom a nyírásból származó csúcsokat leültetni a bal hátsó sarokba,majd meglátjuk hogyan viselkedik(itt kicsit félárnyék van a Ludwigia miatt).Igen,egyébként Bacopa australis van jobb oldalon stemként.
 
Szia Atti!

Ne hadj minket kétségek között vergődni!
Mond hogy csak a Low tech-el hagysz fel!
Azt még megbocsájtjuk!

A.ttila
 
Szevasztok Srácok!

Költözés előtt állunk,úgyhogy az új lakásba már nem szeretném tovább vinni.Sok szép örömöt és tapasztalatot,gondoskodással eltöltött hosszú órákat hozott a Serpák szigete.Úgy volt, nevezem a HAC-ra,de sajnos nem teljesen jött össze amit szerettem volna,nagymértékben rányomta a bélyegét a kánikulai meleg is.Ezt a növények megsínylették.A pici sétányt azt visszük magunkkal,méltó helyet fog kapni az új lakásba.Ha lezajlott a költözködés és a berendezkedés zűrös napjain is túl vagyunk,belevágok egy vadonatúj projektbe.Kisebb lesz mint a Serpák lakhelye,de merőben más elképzelés!
Jelentkezni fogok az új naplóval;)
 
Egy nagyon szép akváriumot ismertünk meg a "Serpák szigeté"-ben. Biztos hasonló vagy még magasabb színvonalú alkotást fogunk látni Tőled a későbbiekben is. Már nagyon várjuk az új naplót.
Személy szerint kíváncsi vagyok, hogy milyen méretben és technikában gondolkozol!

Reméljük, hogy a sziget megfelelő helyre fog kerülni
 
Egy nagyon szép akváriumot ismertünk meg a "Serpák szigeté"-ben. Biztos hasonló vagy még magasabb színvonalú alkotást fogunk látni Tőled a későbbiekben is. Már nagyon várjuk az új naplót.
Személy szerint kíváncsi vagyok, hogy milyen méretben és technikában gondolkozol!

Reméljük, hogy a sziget megfelelő helyre fog kerülni
Köszi az elismerést(y)
Remélem azért el tudom adogatni a dolgokat,abból szeretném fedezni az új aki berendezését.
Kicsi 50 liter körüli kocka Opti akit szeretnék,üveg cuccokkal,ADA stílusú bútorral,az új GA-s led piláccsal,sok-sok sziklával,minimalista növényvilággal.
Hát nagy vonalakban ennyi,a végkifejlet remélem ősz végétől meg már látható lesz:)
 
Szia Atti!

Kár hogy nincs "Nagy kő esett le ...!" hangulat jel!

Ezzel át is állsz a világosabb oldalra (CO2)?

Messzire költöztök?

Sok sikert a költözéshez (ha kell segítség szólj)!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére