• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sherpas' Island

Örülök hogy tetszik,van mögötte autóüveg sötétítéséhez használatos fólia.Jó statikus hatása van,frankón odaszívja magát az üveghez.Csak sajna nem mutatja magát full feketének,kicsit áttetsző,ezért van az optikai csalódás.Majd a végső fotóhoz dobok fel fekete meg fehér kartont is és elválik melyikkel mutat jobban!
Brutál, rendesen dzsungeled van , nagyon szép!!
Sötétítő fóliás megoldásra nem is gondoltam:ROFLMAO:, ez nagyon nagy, lehet hogy nem a legsötétebbet választottad??
 
Köszi Skacok a dicséreteket és Cecskának a reggeli humor revüt-legközelebb, előtte a kocsi szélvédőn tesztelem a fényáteresztő képességét:ROFLMAO:
 
Szépek a növények, szépek a halacsok és szép az egész együtt!:)
Jó a távoli fotó is! Micsoda hangulatot kölcsönöz a szobának!
 
Szépek a növények, szépek a halacsok és szép az egész együtt!:)
Jó a távoli fotó is! Micsoda hangulatot kölcsönöz a szobának!
Köszi Patzu a dicséretet.Hát igen, én is imádok ránézni,főleg este, üde zöld sziget a szobánkba:)
 
Néhány napja a Párom lefotózott egy brutál nagy levedlett Amano páncélt,ami agy mohadzsungel között tanyázott,egy kis zöld pontalga társaságában:cool: .Amióta megvettem az Ebita Breed quatro2 garnikaját,fokozottabban vedlenek.Nem lopkodják el előlük a Serpák a kaját(apró szemű JBL-es garnigranut),így ők is hozzájutnak a létfontosságú tápanyagokhoz és ezt növekedéssel ill. vedléssel jelzik a számomra;)Imádják ezt a kaját,2-3 darabba török el egy lapos,kis csíkocskát.A kis darabok birtoklásáért ádáz küzdelmek folynak:D
15846609_e9aa6bebe1b2eb77b2bb1bfef52cd0cf_m.jpg
 
Már két hónapja nem naplóztam az akit.Sajnos a meleg nem kímélte a Serpák szigetét sem,a tartós 30 fok körüli hőmérséklet odavágott a növényeknek:(Főként a mohákon venni észre. Karbantartások nem maradtak el,szorgalmasan csináltam a vízcseréket,a forróság idején heti 2x is megcsináltam,talán kicsit segítve a növényeknek-élőlényeknek.Azért szépen dúsulgatott.Most egy elvadult képet mutat az aki,holnap vízcsere lesz és nyírás.
16157989_a462a2b3fe41f169eaa007c4d3205dce_m.jpg
 
Szép kis kert!

Nem gondolkodtál azon, hogy pár ventit fölé teszel? Szerintem ha 4 ventit sorba teszel egy lécre vagy valami másra, 3-4 fokot lejjebb vagy.
 
Szia Svarci2!

Ha van egy kiadó apartmanod a Serpák szigetén, egy hétre elmennék oda nyaralni:)! Még mindig nagyon bejövős ez az akvárium nekem, és hatalmas gratula a kitartásodért, amiért ennyire odafigyelsz rá. Remélem meghálálják a növények a törődést, és legalább olyan kitartóak lesznek, mint a kertészük!

Üdv:w-rig!
 
Szép kis kert!

Nem gondolkodtál azon, hogy pár ventit fölé teszel? Szerintem ha 4 ventit sorba teszel egy lécre vagy valami másra, 3-4 fokot lejjebb vagy.
Köszi pices a dicsérő szavakat!Remélem a forróságnak vége,a következő nyarat már remélhetőleg légkondis helyiségbe vészeli át az aki:cool:
 
Szia Svarci2!

Ha van egy kiadó apartmanod a Serpák szigetén, egy hétre elmennék oda nyaralni:)! Még mindig nagyon bejövős ez az akvárium nekem, és hatalmas gratula a kitartásodért, amiért ennyire odafigyelsz rá. Remélem meghálálják a növények a törődést, és legalább olyan kitartóak lesznek, mint a kertészük!

Üdv:w-rig!
Oké,gyere nyaralni,ha bírod a forróságot;) Köszönöm szépen a frappáns hasonlatot:)
 
Mint ahogyan tegnap írtam megtörtént a vízcsere,nyírás és egy nagyobb sika-mika:) Majd 4 órán keresztül matattam:eek: Főként az előtérben lévő mohákon dolgoztam.Megemelgettem őket.Alóluk és közülük is rengeteg mulmot szippantottam ki és meg is nyírtam őket ahol nagyon paplanosak voltak.Sokkal üdébb színük lett ezáltal.Valamint már nagyon ránőtt a dekor homokos előtérre,ami a nyírásnak köszönhetően újra előbukkant és egy szép világos előteret ad a szigetnek.Hát leírva röviden ennyi történt,megvalósításban sokkal hosszabb ideig tartott:)
Frissiben a Párom lőtt is róla egy fotót;)(remélem látszik a tegnapi elburjánzott képhez képest a változás)
16172401_5c3a444b0998ebebd1d0e2bb49a5a515_m.jpg
 
Szép, üde és egészséges sziget :) Jövőhéten indulok is pihenni ;)
Köszi a jó szavakat Dani(y) Egyre többen érdeklődnek a szigeten történő nyaralással kapcsolatban,lassan el kell gondolkodnom az előfoglalás tényéről:LOL:
 
Back
Oldal tetejére