• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

sebészeti olló és csipesz

Status
Not open for further replies.
Én is kérnék egy linket ,hogy honnan szerezhetők be! Szegeden sajna nem olyan bő a választék :( Én viszont 30cm -re adom a voksot mert jó mélyen be tudok nyúlni :) Kaptam egy német sebészeti ollót kölcsön hát komolyan mondom profinak éreztem magam annyira könnyed a munka vele :)
 
Én is kérnék egy linket ,hogy honnan szerezhetők be! Szegeden sajna nem olyan bő a választék :( Én viszont 30cm -re adom a voksot mert jó mélyen be tudok nyúlni :) Kaptam egy német sebészeti ollót kölcsön hát komolyan mondom profinak éreztem magam annyira könnyed a munka vele :)

Hip-hop és már is kaptam segítséget! Nagyon szépen köszönöm :)
 
Sziasztok nekem is kéne egy kis segítség ez ügyben én csak 18cm-t találtam de nekem kicsit nagyobb kéne ha valaki tudna pesten egy helyet azt megköszönném.
 
Sziasztok!​
Én is megköszönném, ha elküldenétek a linket, hogy hol lehet ilyen ollót és csipeszt venni. (Csak más márkákat találtam, és ha Nektek ez bevált, akkor miért váltanék? :) )​
Egyébként én egy kb. 15 éves "bélyeggyűjtő" csipeszt használok, és egészen jól működik. :D
Előre is köszönöm a segítséget!​
 
Sziasztok!​
Én is megköszönném, ha elküldenétek a linket, hogy hol lehet ilyen ollót és csipeszt venni. (Csak más márkákat találtam, és ha Nektek ez bevált, akkor miért váltanék? :) )​
Egyébként én egy kb. 15 éves "bélyeggyűjtő" csipeszt használok, és egészen jól működik. :D
Előre is köszönöm a segítséget!​

Ment a PÜ!
 
Nekem is sikerult beszerezni tegnap egy 20 cm-es sebeszeti ollot. Tenyleg jo es nagyon eles! Nyilvan egy ADA ollo klasszisokkal jobb lehet, de 2000 forintert nem adjak meg. :( :)
Tudom ajanlani azoknak akik nem tudnak beruhazni egy dragabb eszkozre!
Koszonom a segitseget!
En egy JBL ollot es egy hajlitot csipeszt vettem darabjät 25euroert.jo minösegü inox,rozsda mentes acel.de olvasva a hozzäszoläsokat kicsit dräga volt.nem baj en ezt 1 eletre vettem.
 
Sziasztok!
Engem is érdekelne honnan lehet ollót és csipeszt rendelni ami beválik és jó áron is van!
 
Ha nem gond akkor én is elkérném a linket
Köszi
 
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólókhoz és ha lehet szeretnék kapni egy linket ahol jó áron lehet venni "kertészkedéshez" ollót és csipeszt. :)

Előre is köszönöm.

Üdv.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére