• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

sebészeti olló és csipesz

Status
Not open for further replies.

calishu

Kertész tanonc
Nagyon is szépek és jók pl. az ADA ollók és csipeszek, de nekem nem volt rájuk pénzem. Ezért néztem más megoldás után.
Így találtam sebészeti ollókat és csipeszeket (pl. iaa Surgical). Ma hozta meg őket a Posta, így használat közbeni tapasztalat még nincs. Az látszik, hogy jó minőség. Egy 25 cm-es egyenes csipesz és egy 16 cm-es hajlított olló, postaköltséggel együtt is kevesebb volt, mint 5000 Ft.
Pár kép:

oll__1k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


oll__2k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


oll__3k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


oll__4k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Én is nemrég szereztem egy hasonló egyenes sebészeti ollót! Az enyém mondjuk használt volt de így is mérföldekkel jobb mint amit eddig használtam. Gondolom milyen lehet új korában. Sztem abszolút megfelel a célnak.
 
Tényleg jó az olló. Már ránézésre is minőségi, és nagyon szuperül vág; nagyon éles. És a csipesz is teljesen rozsdamentes; persze, hiszen orvosi eszköz.
 
Nekem is sikerult beszerezni tegnap egy 20 cm-es sebeszeti ollot. Tenyleg jo es nagyon eles! Nyilvan egy ADA ollo klasszisokkal jobb lehet, de 2000 forintert nem adjak meg. :( :)
Tudom ajanlani azoknak akik nem tudnak beruhazni egy dragabb eszkozre!
Koszonom a segitseget!
 
ati1980 said:
Nekem is sikerult beszerezni tegnap egy 20 cm-es sebeszeti ollot. Tenyleg jo es nagyon eles! Nyilvan egy ADA ollo klasszisokkal jobb lehet, de 2000 forintert nem adjak meg. :( :)
Tudom ajanlani azoknak akik nem tudnak beruhazni egy dragabb eszkozre!
Koszonom a segitseget!

Megkérdezhetném, hogy hol vetted a sebészeti ollót?
Köszönöm :)
 
hszilvia said:
ati1980 said:
Nekem is sikerult beszerezni tegnap egy 20 cm-es sebeszeti ollot. Tenyleg jo es nagyon eles! Nyilvan egy ADA ollo klasszisokkal jobb lehet, de 2000 forintert nem adjak meg. :( :)
Tudom ajanlani azoknak akik nem tudnak beruhazni egy dragabb eszkozre!
Koszonom a segitseget!

Megkérdezhetném, hogy hol vetted a sebészeti ollót?
Köszönöm :)
Megy pü. :)
 
óó.ilyet hol találni?ezt vagylami gyógyászati segédeszköz boltban is meglehet venni vag ycsak rendelni? :oops: :thumbup:
 
Hali!
Persze gyógyászati segédeszköz boltban lehet ilyeneket venni.
Nekem ollót és csipeszt 1500-2000 Ft körül sikerült vennem. Mindkettő 16 cm-es azt hiszem.
(Szintén IAA Surgical márkájú.)
Általában többféle méret van lehet válogatni bőven. ;)
 
mdaniel91 said:
Hali!
Persze gyógyászati segédeszköz boltban lehet ilyeneket venni.
Nekem ollót és csipeszt 1500-2000 Ft körül sikerült vennem. Mindkettő 16 cm-es azt hiszem.
(Szintén IAA Surgical márkájú.)
Általában többféle méret van lehet válogatni bőven. ;)

sziasztok.
mdaniel91 nem tudod véletlenül,hogy ezeket a cuccokat patikakártyára is meg lehet venni?
 
Köszönöm a PM eket befogom szerezni elöbb utóbb remélem egésséges kártyára adnak kedvezményt :thumbup: :lol:
 
fkf said:
sziasztok.
mdaniel91 nem tudod véletlenül,hogy ezeket a cuccokat patikakártyára is meg lehet venni?

Szia!
Sajnos nem tudom, hogy meg lehet-e venni (igazából nem is hallottam még patikakártyáról. De már utána is néztem mi is ez valójában.)
Szóval szerintem kedvezményt kaphatsz rá, de boltja válogatja.
Viszont találtam egy weboldalt, ahol fent van az elfogadó helyek listája.

http://www.egeszsegpenztar.net/egeszsegpenztar/patika

Egy próbát megér.
 
Na mult héten sikeresen meg vettük az ollót és a csipeszt (ugyanazt ami a képen van)

hát kövezzetek meg de a nagyolló és a kézzel való ültetés után ez kánaán:)
 
Hi,

Nekem pont ilyen ollóm és csipeszem van. 20-20cmesek. Aksim még nincs, de ez a két tétel volt az elsö amit megvettem: ) Alig várom már hogy ültessek és kaszálhassak. Már ránézésre is baba cuccok.

Send from Tapatalk 2 with android Mobile
 
Hali!
Nem fog csalódás érni, én is megelégedve használom őket már jó ideje.
Biztos, hogy egy ADA csipesszel még élvezetesebb és könnyebb ültetni, de azért
ezek is tökéletesen ellátják a feladatukat.
(Én anno még szemöldökcsipesszel is próbálkoztam, nevetséges eredménnyel... :lol: )
 
Ez az olló, nagyon jó tipp. Megnézem, hátha elfogdják az egészségkártyát.

Én csipesznek, elektronikait vettem. Abból is van egyenes és hajlított végű. Ha szerencséd van 500Ft alatt simán megúszod. Nem rozsdamentes, és nem professzionális, de szerintem használható lesz, bár még csak most fog elkészülni az akim.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére