• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Seachem termékek hamarosan a shopban

viktorlantos said:
Elviekben ez működhetne is: http://www.seachem-labs.org/support/Cal ... anted.html

de nem látok benne minden terméket

Azt is néztem, de nem arra gondolok, hanem arra az excel táblázatra ami a 2. linken van.
http://www.aquaticplantcentral.com/forumapc/attachment.php?attachmentid=5525&d=1192589007
Csak nem vagyok benne biztos, hogy nem változtattak ezen azóta, ezért lenne jó a friss.
Az lenne az igazi ha a fényerőt is figyelembe venné a kalkulátor :D , vagy túl sokat akarok :D
 
Sziasztok!
Ezt már kérdezni akartam egy ideje; A Seachem Prime vízkezelő másnak is büdös, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Az enyémnek elég erős, kellemetlen szaga van. :?
 
Geris said:
Sziasztok!
Ezt már kérdezni akartam egy ideje; A Seachem Prime vízkezelő másnak is büdös, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Az enyémnek elég erős, kellemetlen szaga van. :?

Büdös, így hát ne szagolgasd :D
 
Kén szagaa van mint a pokolnak. Az ördög esszenciája. :lol: :twisted:
Mivel nem csak egyszerű vízkezelőről beszélünk. A Prime ammónia eltávolító képességgel is rendelkezik ami semmilyen más előkészítőről nem mondható el ha jól vágom. ;)

Nem érdemes szagolgatni. Egyébként a használati útmutatón is rajta van hogy ez a termék sajátja. Mármint a kénes szag.
 
viktorlantos said:
Kén szagaa van mint a pokolnak. Az ördög esszenciája. :lol: :twisted:
Mivel nem csak egyszerű vízkezelőről beszélünk. A Prime ammónia eltávolító képességgel is rendelkezik ami semmilyen más előkészítőről nem mondható el ha jól vágom. ;)

Nem érdemes szagolgatni. Egyébként a használati útmutatón is rajta van hogy ez a termék sajátja. Mármint a kénes szag.
Ez ha vízbe teszed nagyon rövid idő alatt elillan. Mondhatni észre sem veszed.
 
viktorlantos said:
Kén szagaa van mint a pokolnak. Az ördög esszenciája. :lol: :twisted:
Mivel nem csak egyszerű vízkezelőről beszélünk. A Prime ammónia eltávolító képességgel is rendelkezik ami semmilyen más előkészítőről nem mondható el ha jól vágom. ;)

Nem érdemes szagolgatni. Egyébként a használati útmutatón is rajta van hogy ez a termék sajátja. Mármint a kénes szag.

Az enyém még szisszen is bontáskor egy hét után. Az már lehet, hogy gond? Csak ezért szagoltam meg, de kár volt. :sick: Ezek szerint a szag nem gond.
 
Elérkezett az idő, hogy bővüljünk a Seachem-mel is ;)
A shopban szépen kerülnek fel új termékek a cég kínálatából. Továbbá örömmel jelenthetem, hogy a nívós amerikai márka hazai képviselete is lettünk (y)
Nekem spec ez most az egyik kedvencem az újdonságok közül:
Seachem HydroTote - összehajtható műanyag vízhordó 20 liter most csak 4990 Ft - Green Aqua Green Aqua

Összehajtható 20 literes kanna! Ezer éve keresek ilyet :)
hydrotote.jpg
 
Back
Oldal tetejére