• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Sziasztok. Bedobok par osszeallitast. Sajna nem egyszeru 18 cm melysegben pakolgatni. Az elso csak fas,a masodik meg egy kis patakos volgyet szimpolizalna ketoldalt fakkal. A talajtol tekintsetek el,mert vilagos dekor homok lesz meg estleg egy ket helyen ista talaj.
Elore is koszi a velemenyeket. Akkor a kepek :
ybu3a2y2.jpg

uma3a8a9.jpg
A folyómeder már nagyon lerágott csont szerintem, úgyhogy Tőlem +1 az elsőre!
 
Köszönöm szépen mindenkinek aki hozzászólt (y),most egy kicsit összezavarodtam de ez is volt a cél.
Kezdek amúgy egy fajta téma felé orientálódni ahogy nézegettem a két képet.Ez a téma pedig a csak fás folyómeder vagy tó meder
megalkotása egy kevés kőőrleménnyel.Valahogy ez majd jobban bele fog illeni a mohás összképbe,amint összeraktam az új változatot felrakom.;)
 
A kőörlemény nagyszerű ötlet, de legyen minden frakcióból benne a mm-től a cm-ig szépen leosztva. Ne legyen az egyes méretek között nagy szakadék, mert az csak pont annyira természetellenes, mintha nem is tennél semmit. ;) Ez az akiépítés legizgalmasabb fázisa, tökölj még kicsit, van még ötlet szerintem ahonnan ezek jöttek...;)
 
Jo napot kivanok. Erre jutottam most delutan:
4ejaru6u.jpg


Szerintem maradok a csak fas elrendezesnel,aztan majd jo teliaggatom mohaval:D
A hátsó sarokba egy kis myrio, ide-oda egy pár kisenn kövecske azt csókolom. :)

(Ez a dekor homok a híres fehérvárcsurgói cuccos?)
 
Jo napot kivanok. Erre jutottam most delutan:
4ejaru6u.jpg


Szerintem maradok a csak fas elrendezesnel,aztan majd jo teliaggatom mohaval:D

Üdv! fasza lett, imádom a háromszögeket, legyenek bárhol is :D de... most jön a savazás...
1. a legalsó hátrafelé forgót majd takarni kell mindenképp, erős így kicsit.
2. a vékony gallyaknak ebben a leosztásban semmilyen szerepük nincs. vagy találj nekik helyet, vagy ki velük.
3. NEM kell ANNYIRA teleaggatni mohával... csak finoman... s pl. láttál már HC-t fára ragasztva? :D :whistle::whistle:
 
Üdv! fasza lett, imádom a háromszögeket, legyenek bárhol is :D de... most jön a savazás...
1. a legalsó hátrafelé forgót majd takarni kell mindenképp, erős így kicsit.
2. a vékony gallyaknak ebben a leosztásban semmilyen szerepük nincs. vagy találj nekik helyet, vagy ki velük.
3. NEM kell ANNYIRA teleaggatni mohával... csak finoman... s pl. láttál már HC-t fára ragasztva? :D :whistle::whistle:
A bal also sarokba meg jon talaj igy nem lesz annyira bumszli. Valoszinu a kis gallyak repulnek,amugy sem tudnam ott takaritani az uveget toluk. Termeszetesen finoman banok majd a mohaval es igen gondolkodtam monte carlo fara helyezeserol is.
Koszi hogy savaztal Ozz ;)
 
Hali!
úgynézem pang a fórum, gondolom mindenki kint van a kertben és sütögeti a pecsenyéjét :D, vagy strandol, stb., na de savazzatok egy kicsikét!!! :p

20x20x20as kocka növényes-garnélás lesz...

1. ötlet:

2. ötlet... csak fa.
801222.jpg

az elülső ágat kurtítani kellene....

kicsit kevés a talajom már, még szerzek egy keveset hozzá, de jövőhónap elején mindenféleképpen indítani akarom.
SAVAZZATOK!!!! :)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok. Ma elkezdtem összerakni az új akváriumot, most itt tartok
Még megy majd bele 5 liter táptalaj és 6 liter Amazonia powder. Jöhet minden kritika, jó tanács ne kíméljetek.
Faja kis fa ez tettszik(y),jó a háromszög elhejezés is.Ha esetleg vannak kisebb faágak azokkal még meg lehet egy kicsit bolondítani ;)
Látom ez is olyan alacsony akvárium amilyen nekem a garnélás milyen magas 20 cm ?
 
Faja kis fa ez tettszik(y),jó a háromszög elhejezés is.Ha esetleg vannak kisebb faágak azokkal még meg lehet egy kicsit bolondítani ;)
Látom ez is olyan alacsony akvárium amilyen nekem a garnélás milyen magas 20 cm ?
Sajnos semmi más fám nincs, csak dragon kövek, azokat nézegetem hogy valamelyik passzol e bele. Az akvárium amúgy 90x45x45:).
 
Back
Oldal tetejére