• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Patzu élővilága 63 literben

Egy kis helyzetjelentés.

11523943_2bf8ebd58aa07bb9dbf3b39aef7c21d7_m.jpg


11523947_ba403b5b2e16f9eb24efabbb0e37bd82_m.jpg


11524007_d55543923e5a7b0e07712c7109296fcd_m.jpg
 
Aztanemjóját! :eek: Ezt eddig nem is láttam... Kár, hogy elkerülte a figyelmem. Baromi szép látvány. Gratulálok hozzá! A képen sokkal nagyobbnak tűnik az akvárium, mint a valóságban! :thumbup:
 
Szia!
Szépen bedúsult az akváriumod, nagyon jó lett. Szép egészségesek a növényeid és láttom szépen virágzik az anubiasod. Gratulálok a szép akváriumodhoz. :thumbup:
 
Hú jól tartod a növényeket, látszik hogy komoly munka az akiban tartani őket. Szép, nekem kicsit hiányzik a piros Ludwigia.
 
Köszi fiuk!
Hát sajnos nem csak a Ludwigia-tól de a Hydro-tól is meg kellett válnom időhiány miatt,nehéz volt kordában tartani.A Hydro teljesen át akarta venni az uralmat.
A Rotalám most már 2 éve bírja frissítés nélkül, bár igaz, hogy jobb oldalon kicsit belátni az elöregedett tövek közé.Ott jó lenne valami "takaró".
Bocs a fotó minőségéért, meg a sok technikáért, de ezt is sebtiben készítettem, csak már rossz érzés volt ennyire kimaradozni a fórumról.
 
Szintén Graula.
Nagyon szépen egyben tartod az akvát, egyáltalán nem rosszak a képek csak távoliak, így amit írtál a növényekről nem látszik.
 
Köszönöm srácok, hirtelen nem is értettem miről van szó, csak most nézem a hírlevelet.
Hát ez meglepett, de köszönöm a megtiszteltetést!
 
patzu said:
Köszönöm srácok, hirtelen nem is értettem miről van szó, csak most nézem a hírlevelet.
Hát ez meglepett, de köszönöm a megtiszteltetést!

Gratu, szerintem igazán megérdemli. :thumbup:
 
Wow nagyon jól néz ki. Ez az akvárium annyi arcát mutatta már nekünk!! Nagyon jó példa hogy sokszor a hardscapen nem is kell változtatni ahhoz, hogy az egész akvárium más formát mutasson. Elég a növényekkel variálni és máris teljesen más az összkép. Nagyon szép a jelenlegi állapot. Gratula! :thumbup:
 
Gratulálok a megérdemelt elismeréshez! :clap: Tényleg szuperül néz ki az akváriumod. :thumbup:
 
A tegnap ráértem és kicsit átalakítottam az akváriumomat. :):rolleyes:
Íme:

16987833_2be12feab609f12efa7a0eee35270005_m.jpg

Szóval régi fotókat nézegetve rábukkantam erre a 34 évvel ezelőtt készült, nem túl jó minőségű fotóra, amit még első akváriumomról készítettem 11- 12 évesen.Ha sok minden nem is látszik a bevillant vakutól, de gondoltam azért megosztom veletek.
Szerintem a fórumtagok közül ez idő tájt még sokan meg sem születtek . :)
 
Back
Oldal tetejére