• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Path to the Evergreen Valley

Sziasztok!

Újra rendeztem a 90l-es akimat. Ez lett belőle:





Várom a véleményeiteket! :)

ui: adatok majd később....

nem csináltál véletlenül egy képet a red moore-ok nélkül?
Nekem kicsit brutálisak a fák a gyönyörű landscape-hez képest, lehet, hogy egy kicsit finomabb fásítás szebb összképet eredményezne?
de nagyon tetszik egyébként!
 
Nekem kicsit brutálisak a fák a gyönyörű landscape-hez képest, lehet, hogy egy kicsit finomabb fásítás szebb összképet eredményezne?
Csatlakozom. A fennmaradó fákat pedig elküldheted nekem... ;)
Vagy mi lenne, ha jobban "beásnád" a fákat a kövek közé, kevesebb üres teret hagyva alattuk?
 
nem csináltál véletlenül egy képet a red moore-ok nélkül?
Nekem kicsit brutálisak a fák a gyönyörű landscape-hez képest, lehet, hogy egy kicsit finomabb fásítás szebb összképet eredményezne?
de nagyon tetszik egyébként!
Köszi! :)
Most, hogy mondod elgondolkodtató... Holnap csinálok is pár képet fák nélkül, kíváncsi vagyok hogy mutat.:rolleyes:
 
Csatlakozom. A fennmaradó fákat pedig elküldheted nekem... ;)
Vagy mi lenne, ha jobban "beásnád" a fákat a kövek közé, kevesebb üres teret hagyva alattuk?
Köszi! :)
Ez is egy lehetőség, szerintem a jobb oldaldt ez elég jól mőködhet is, de majd holnap meglátjuk. ;)
 
Csak hogy lásd ahány ember annyi izlés és vélemény, nekem kifejezetten tetszik ez a 3 perspektivikus extrém fa.
Viszont a bal oldali köved az üveg mellett valahogy képzavar nekem. A 3 fát sokkal messzebb érzékelem a bal oldali kő pedig rátapad a retinára. Szal a kettő kicsit más térben van.
A kő mitha semmihez nem tartozna. Ha teljesen kiveszed akkor kevés lesz, de valamit lehet kezdenék vele ha az enyém lenne :)
 
Csak hogy lásd ahány ember annyi izlés és vélemény, nekem kifejezetten tetszik ez a 3 perspektivikus extrém fa.
Viszont a bal oldali köved az üveg mellett valahogy képzavar nekem. A 3 fát sokkal messzebb érzékelem a bal oldali kő pedig rátapad a retinára. Szal a kettő kicsit más térben van.
A kő mitha semmihez nem tartozna. Ha teljesen kiveszed akkor kevés lesz, de valamit lehet kezdenék vele ha az enyém lenne :)
Köszi!

Ebből a verzióból semiképpen nem szeretném kivenni a fákat, mivel nekem is tetszennek:D, csak megnézem majd, hogy hogy néznének ki a kövek nélkülük, hogy esetleg később a fákat kiszedve iwagumi-vá lehetne-e alakítani.
A baloldali kő tényleg kicsit furán hat, azzal megpróbálok majd valamit kezdeni.
 
de valamit lehet kezdenék vele ha az enyém lenne

Lehet ugyanolyan magasra hoznám a bal oldalt mint a jobb oldalt. Lehet szimmetrikus lesz, de a fókusz a középen lévő fákon lesz ez a jobb és bal oldali üvegre tapadó kő csak rávezeti a szemet a hátsó fás részre.
 
Diatom hegyek. A múltkor ráküldtem 80 tigrist egy ilyen akváriumra. 2 nap múlva Seachem Purigen tisztaságú lett :)

A halaidat szerintem el kellene passzolnod. És valami arányosan apró hal kellene ami jól passzol ezekhez a gyökerekhez. Különben oda a varázs.
 
A halak le lesznek cserélve, csak az algával nem tudom mit kezdjek... garnikhoz pedig itt nem tudok hozzájutni.:(
 
Back
Oldal tetejére