• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

@viktorlantos , neked melyik a kedvenc akváriumod, már ha van ilyen? Kiváncsi lennék rá :)

Szerencsere rengeteg van szinte minden meretben. Nehez lenne peldakat hozni olyan nagy szamban keszulnek remekmuvek minden evben. De a minoseget szeretem, hogy ez egy hiheto, vagy kelloen reszletes hardscape, vagy egy jol eltalalt novenyzet egy remek foto... de az elmult evtizedben azert sok emlekezetes akvarium volt.
 

a0259a4af2246618eacfc77d7f76739b-jpg.jpg
@xspirit, ezt a képet látva Neked nincs "deja vu"-d?:rolleyes:
 
Na hogy ez alatt milyen technika lehet... belegondolni sem merek. :)
Szerintem nem gyári vödrösökkel van megoldva.:);)
2/3-a ekkora sügeres alá volt szerencsém építeni alsópolcosat, nem egy nagy mutatvány. A gazdája hitetlenkedett és kibontotta három és fél év után ahhoz, hogy ledöbbenjen: elkapkodta a tisztítási periódust:D
Egy növényes alá kicsit nagyobb szivattyú kell, de másban érdemi különbség szerintem nem. Ekkoránál már fölösleges lenne 10x-es vízforgatáson agyalni.(Amit építettem abban ülepítő kamra, matten és lebegtetett homokszűrő volt, semmi extra űrtechnika. Növényest megspékelném perlonnal, ha a fák színeznek -és nem black water a cél- akkor purigennel, ennyi.;) Alsópolcosnál viszont nem semmi puffer tartályra lenne szükség: 250-300 liter alatt nem úszná meg:eek:)
 
Back
Oldal tetejére