• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

És egy dán stílusú akvárium. E stílusról eddig annyit sikerült megtudnom, hogy baromi sok vörös növénnyel dolgoznak, de nem kizárólag vörössel. A neten kevés hasonlót találtam.
View attachment 27350

Egy kísérlet volt, inkább reklám a Dennerlének. (Marie nekik dolgozik).

Ha már vörös akkor inkább az olasz vöröset dobd be ne ezt a salátáskertet. Nem méltó a topikhoz :)
Az elmúlt 65 oldalon itt gigászok voltak. Az ilyen akváriumok nem illenek a legszebbek közé. Hanyag, átgondolatlan, nincs rendben a kert, nincs mögötte semmilyen berendezés stb. Szal nem inspiráció :)

Csak hogy érezd a kontrasztot. A fenti egy fakezű munkája.

Ez meg egy akvakertészé. Enrico Fortuna.

Ezért vagyunk itt az akvakertészen. A fenti meg mehet valami másik topikba.

17.png

Picit felhigult a topik ezt most azért is dobom be. Próbáljunk olyan akváriumokat linkelni ami valamiért kiemelkedő. Érdekes akváriumoknak is lehet nyitni topikot, de ez maradjon meg nyálcsorgatónak. Kitűzött célnak. Inspirációnak. Követendő példának.
 
Egy kísérlet volt, inkább reklám a Dennerlének. (Marie nekik dolgozik).

Ha már vörös akkor inkább az olasz vöröset dobd be ne ezt a salátáskertet. Nem méltó a topikhoz :)
Az elmúlt 65 oldalon itt gigászok voltak. Az ilyen akváriumok nem illenek a legszebbek közé. Hanyag, átgondolatlan, nincs rendben a kert, nincs mögötte semmilyen berendezés stb. Szal nem inspiráció :)

Csak hogy érezd a kontrasztot. A fenti egy fakezű munkája.

Ez meg egy akvakertészé. Enrico Fortuna.

Ezért vagyunk itt az akvakertészen. A fenti meg mehet valami másik topikba.

View attachment 27390

Picit felhigult a topik ezt most azért is dobom be. Próbáljunk olyan akváriumokat linkelni ami valamiért kiemelkedő. Érdekes akváriumoknak is lehet nyitni topikot, de ez maradjon meg nyálcsorgatónak. Kitűzött célnak. Inspirációnak. Követendő példának.
Ezt jobban meg sem lehetett volna fogalmazni.[emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Egy kísérlet volt, inkább reklám a Dennerlének. (Marie nekik dolgozik).

Ha már vörös akkor inkább az olasz vöröset dobd be ne ezt a salátáskertet. Nem méltó a topikhoz :)
Az elmúlt 65 oldalon itt gigászok voltak. Az ilyen akváriumok nem illenek a legszebbek közé. Hanyag, átgondolatlan, nincs rendben a kert, nincs mögötte semmilyen berendezés stb. Szal nem inspiráció :)

Csak hogy érezd a kontrasztot. A fenti egy fakezű munkája.

Ez meg egy akvakertészé. Enrico Fortuna.

Ezért vagyunk itt az akvakertészen. A fenti meg mehet valami másik topikba.

View attachment 27390

Picit felhigult a topik ezt most azért is dobom be. Próbáljunk olyan akváriumokat linkelni ami valamiért kiemelkedő. Érdekes akváriumoknak is lehet nyitni topikot, de ez maradjon meg nyálcsorgatónak. Kitűzött célnak. Inspirációnak. Követendő példának.
@viktorlantos engedd meg, hogy kicsit árnyaljam a saját erősen szubjektív nézőpontomból azt, amit leírtál.:)
Elöljáróban megjegyzem, hogy alapvetően egyetértek az általad leírtakkal, de...
- én alapvetően szeretem a narancsos-vöröses növényeket (mondtam, hogy erősen szubjektív leszek;)), ezért személy szerint örvendtem ennek a képnek: látszik rajta, hogy nem szabad túlzásokba esni még akkor sem, ha az ember szereti ezeket a színeket, akkor sem, ha "dán stílust igyekszik mutatni" és esetleg a dán lobogó volt az inspirációja: upload_2017-3-6_7-54-25.jpeg
- az is látszik, hogy így növényeket nem szabad összerakni, de egy pici pozitívumot is felfedeztem benne: van egy jól működő ötlet, bár lehet, hogy nem volt szándékos: a fának a balra álló vastagabb ágával párhuzamosan álló növény oldalhajtásai első ránézésre úgy néznek ki, mintha a fa ágai, levelei lennének. No, találtam benne valami pozitívumot:woot:
- azt is mutatja, hogy kritikátlanul bedob akár egy nagy cég is egy olyan akvát, ami egy szárnyát próbálgató zöldfülű alkotásának tűnik (Te erre írtál fakezűt, gondolom Marie-Sophie nem feltétlenül az, de ez az akva kb olyan), ha valami célja van vele
- ráadásul egy ilyen kicsi akvában ez a vízminőség sem valami dicséretes: eléggé opálos szegényke...
Szóval inspirálódni lehet belőle: mutatja, hogy a végletek mennyire nem szerencsések...

Az általad linkelt képen amit látok, az viszont fényévekkel szebb, komolyabb, átgondoltabb.
Nekem személy szerint egy őszi erdőt juttatott eszembe, ahol a vastag avarra rásüt a nap, fölötte a mohás ágon megtelepedett némi, már nem zöldellő, de még lombját nem vesztett növényzettel.
A kritizált alkotás borút, az általad belinkelt derűt csal az ember arcára.

Az általatok képviselt irányvonal/szellemiség ismeretében jogos amit írtál, bár picit indulatosnak tűnik, azt viszont maximálisan meg kell erősítenem, hogy ez a topic nem a kritizált akva által képviselt szintről szól.
 
Az általatok képviselt irányvonal/szellemiség ismeretében jogos amit írtál, bár picit indulatosnak tűnik, azt viszont maximálisan meg kell erősítenem, hogy ez a topic nem a kritizált akva által képviselt szintről szól.

Semmiképp nem sértésnek szántam a bejegyzést.

Csak szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy az akvakertészetbe sok dolog belefér, de ha már van egy inspirációs topikunk, amibe igyekszünk szuper akváriumokat gyűjteni, akkor ne dobáljunk olyat ami a HAC házi versenyünk első 50 helyére sem férne be.

Ha jól rémlik volt róla régebben picit jobb fotó is, de az akváriumnál manapság a walstad topikokban is szebbeket látni. A Dennerle a vörös növények gyakoribb használata miatt promózta ezt korábban.

13342869_1024369697648496_4862288023623308572_n.jpg

https://www.facebook.com/DanishStyleAquarium/photos/t.604083486/293089830877408/?type=3&theater

Akkor ő már inkább beillik a topikba, de erre is ugyanaz igaz kb mint az előzőre. Ennél több kell :) Félkész munkafotókkal nem lehet beférni egy különleges műalkotásokat felvonultató topikba
https://www.facebook.com/DanishStyl...9236362929422/407272296125827/?type=3&theater

Viszont továbbra is arra buzdítok mindenkit, használja az új topik gombot. És dobjon fel egy témát. Pl Danish style akvárium. Vagy akváriumok a hétköznapokból stb...Ott ki lehet beszélni, fel lehet rá hívni a figyelmet.
Ha ilyen inspirációkkal ébredünk a reggeli is rosszabbul fog esni :) :p
 
Egy kísérlet volt, inkább reklám a Dennerlének. (Marie nekik dolgozik).

Ha már vörös akkor inkább az olasz vöröset dobd be ne ezt a salátáskertet. Nem méltó a topikhoz :)
Az elmúlt 65 oldalon itt gigászok voltak. Az ilyen akváriumok nem illenek a legszebbek közé. Hanyag, átgondolatlan, nincs rendben a kert, nincs mögötte semmilyen berendezés stb. Szal nem inspiráció :)

Csak hogy érezd a kontrasztot. A fenti egy fakezű munkája.

Ez meg egy akvakertészé. Enrico Fortuna.

Ezért vagyunk itt az akvakertészen. A fenti meg mehet valami másik topikba.

View attachment 27390

Picit felhigult a topik ezt most azért is dobom be. Próbáljunk olyan akváriumokat linkelni ami valamiért kiemelkedő. Érdekes akváriumoknak is lehet nyitni topikot, de ez maradjon meg nyálcsorgatónak. Kitűzött célnak. Inspirációnak. Követendő példának.
Ígérem, hogy jobban odafigyelek majd ezután!
 
Utoljára módosított:
[emoji106] [emoji122] [emoji108]
7bbeb25d3edbac514c2ee34eb21fbe26.jpg


Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére