• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Az első az egyik kedvencem. Egyszerűen zseniális. Kilencedik helyre volt jó :(
Képkeresővel megtaláltam az oldalt, a többi stádium is érdekes.
http://www.ssjjtt.com/w/362712.html
Még valami erről az akváriumról:
Az apró részletek felépítésén túl engem az is lenyűgözött, hogy a jobbról középre lenyúló fő fa elágazását egy külön darabból csinálta meg, amit a növényesítéssel dolgozott egybe.
És hogy az akvárium teljesen átlagos - mondhatni ronda - dekorokból lett felépítve. A sz@rból várat effektus mesterfokon...
 
37eabc0c48b2153a56d416b6b57428e2.jpg
 
Még valami erről az akváriumról:
Az apró részletek felépítésén túl engem az is lenyűgözött, hogy a jobbról középre lenyúló fő fa elágazását egy külön darabból csinálta meg, amit a növényesítéssel dolgozott egybe.
És hogy az akvárium teljesen átlagos - mondhatni ronda - dekorokból lett felépítve. A sz@rból várat effektus mesterfokon...
És még egy gondolat az ázsiai eszement fás akváriumok zöme már úgy épül hogy feldarabolják a fákat FBS el meg formára ragasztják,és ugye a moha "ápol" és eltakar.
Nálam ez az akvárium IAPLC top 3 iszonyat inspiráló,és a képeken is látszik hogy nincsen csilli villi technika,főleg az a beömlő "tölcséres fagyi" ismerős valahonnan neked nem @Molroth Laci [emoji16]
 
És még egy gondolat az ázsiai eszement fás akváriumok zöme már úgy épül hogy feldarabolják a fákat FBS el meg formára ragasztják,és ugye a moha "ápol" és eltakar.
Nálam ez az akvárium IAPLC top 3 iszonyat inspiráló,és a képeken is látszik hogy nincsen csilli villi technika,főleg az a beömlő "tölcséres fagyi" ismerős valahonnan neked nem @Molroth Laci [emoji16]

Hát igen... nem szép, de nagyon jól működő dolog. Félek lecserélni bármire... amit sajnálok, hogy sima átlátszó akrilból nem láttam még sehol.
Maga a scape nagy kedvenc. :) Igazi inspirációs bomba.
 
Back
Oldal tetejére