• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Nagyon szép, viszont...
Középen az anubiasok előtt az a sötét odú zavaró egy kissé, oda még lehetne szuszakolni valamit. Meg a jobb hátsó sarokban besűrűsíteni a buce mögötti 2-3 szálas jópofa növénykét. Felülről is tudsz róla képet csinálni? Úgy is érdekes lehet a látvány.
Hagy fordítsam (ferdítsem) egy kicsit a saját nyelvemre: zavaró = sejtelmes. ;)
Valamit mondott Juan Puhades a sötét/világos-ról a videóban...
A valóságban szerintem nem annyira van ott sötét, mint a képen (?).
 
Nagyon szép, még a “gyengélkedő” anubiasok is, bár az én kedvenc részletem az, ahol a vékony levelű bucékba belenőtt a nagyobb levelű fajta. Az valami zseniális.
És mennyi bimbó is van benne!😍😍😍

A legkevésbé meg a blyxa csokor, mert az túl gubancos és nagy itt a frontüvegnél.
 
Nagyon szép, még a “gyengélkedő” anubiasok is, bár az én kedvenc részletem az, ahol a vékony levelű bucékba belenőtt a nagyobb levelű fajta. Az valami zseniális.
És mennyi bimbó is van benne!😍😍😍

A legkevésbé meg a blyxa csokor, mert az túl gubancos és nagy itt a frontüvegnél.
Köszönöm az észrevételeket 🙂. Azt a buce szigetet én is imádom! A blyxa-t is, csak nagyon durván terjed, nehéz a helyén tartani 🤭🤭. Látod jobboldalt az a pár szál bacopa hogy sűrűsödik?
 
Back
Oldal tetejére