• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Niflheim

Ránézek erre a képre és azt mondanám ha ősi idegen kutató lennék hogy ez egy leszállóhely az űrhajóik számára.

Rengeteg időt szántam a naprendszeren kívüli idegen űrhajók alsó csatlakozási pontjainak tanulmányozására. Sikerült kialakítanom azt a tökéletes alakzatot kövekből, aminél standby állapotban lévő, takaréklángon égő gondolatátvitellel is biztonságosan dokkolhatnak látogatóink. Lámpaoltás után elámulva bámulom, amint a neonhalak között megérkezik egy-egy magasabb rendű technológia a víz alá, és tompa puffanással csatlakozik. Büszkeséggel tölt el kicsit az a precizitás, miként a milliméter fogalmát ilyen korrekt módon fogalmaztam meg, bekapcsolt szűrő mellett, árral szemben. :LOL:

De a hülyeséget és a bugyuta kitérőt mellőzve :D Köszönöm szavaid, jól estek! ;) Főleg, hogy a skandináv mitológiáról ez az aki ugrik be azt jelentheti, hogy sikerült a képet megfognom, vagy lehet, hogy azt, hogy más nem csinált skandináv mitológiás akit. :)
 
Rengeteg időt szántam a naprendszeren kívüli idegen űrhajók alsó csatlakozási pontjainak tanulmányozására. Sikerült kialakítanom azt a tökéletes alakzatot kövekből, aminél standby állapotban lévő, takaréklángon égő gondolatátvitellel is biztonságosan dokkolhatnak látogatóink. Lámpaoltás után elámulva bámulom, amint a neonhalak között megérkezik egy-egy magasabb rendű technológia a víz alá, és tompa puffanással csatlakozik. Büszkeséggel tölt el kicsit az a precizitás, miként a milliméter fogalmát ilyen korrekt módon fogalmaztam meg, bekapcsolt szűrő mellett, árral szemben. :LOL:

De a hülyeséget és a bugyuta kitérőt mellőzve :D Köszönöm szavaid, jól estek! ;) Főleg, hogy a skandináv mitológiáról ez az aki ugrik be azt jelentheti, hogy sikerült a képet megfognom, vagy lehet, hogy azt, hogy más nem csinált skandináv mitológiás akit. :)
Hát ha Thort nézek kapásból eszembe jutnak az akváriumaid:)
 
4 hónapos az akvárium, nem napra pontosan, de úgy kb. Már szinte teljesen kész az új terv, de a nappali smaragdja továbbra is annyira jól mutat a helyén, hogy egy ideig még vannak napjai, íme:

DSCF2953b1000x400_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSCF2930-1000x400_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSCF2936-1000x400_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Nem ma van a Germán mitológia szerint a világvége??? Figyelj mert Loki összekeni pontalgával a sziklákat az éjjel :)
Amúgy eszméletlen szép!
 
De bizony ma lesz pont. 22-02-14. Fenrir-nek még van kb. 3,5 órája arra, hogy végezzen Odin-nal, és bekövetkezzen a jóslat, eljön a világunk vége, árvíz, tűzvész, földrengés...ha igaz. Loki itt semmit nem ken össze, ki van tiltva...:)
 
Ez nagyon jó. Kicsattannak a növények és sehol egy alga a köveken sem. Egyedül a neonok mutatnak hülyén az akiban.

Köszi ;). 1 hete lettek tisztítva a kövek Clorox-al, eddig a leghatásosabb kezelési módszer a zöld por ellen, azóta mintha félnének visszajönni. Természetesen a köveket kivettem, és úgy követtem el ezt a barbárságot, de úgy néz ki működik.
A neonok régi motorosok, ez az otthonuk, szeretik, én is őket. Idomított kis kezes bárányok. :) Mivel nem tudom elajándékozni senkinek, maradnak, ameddig szeretnének. ;)
 
Csalás:devil: Ilyen tiszta kövek márpedig nem léteznek. Én már csak tudom, most keféztem őket 3/4 órán át:banghead:
Hosszú távon biztos nem léteznek...:) Erről nincsenek illúzióim, és hogy bizonyítsam az előbbieket, teszek majd fel képet totál-zöld kövekről is. :)
 
szép algamentes vagy ez egy vérbeli iwa'-aki azonban kicsit alacsonynak hatott első néztében a gyep körítés de igazán precíz munka minden részletében
 
Nagyon tetszik, főleg az első kép a háttérvilágítással, amit csakugyan a kompozíció része! (y) Még a két OTO is szimmetriába tapadt a széleken!
Élőben főleg lenyűgöző lehet!
 
Itt vagyok, köszönöm az érdeklődést. ;) Semmi különös nincs jelenleg, gondozom a Niflheim-et, nem fotózom, mert változatlan minden, már-már unalmasan változatlan. Volt egy kis barna alga újra, nem igazán értettem miért, aztán eltűnt, ahogy jött. Új scape lesz, valamikor, de most alig van időm, rengeteg a tervezési munka...majd ha leültek a dolgok kicsit, visszajövök. :) Addig is szép napot kertészek!
 
Az 5 hónap kritikus időpont az akik életében nálam. Akármennyire is tetszett, és kicsit lehet, hogy még sajnálom is, de ennyi idő után már nehezen bírok építés nélkül meglenni. :) Ez egy ilyen játék, és ez az aki is, mint eddig mindegyik, sok új tapasztalatot adott az akvakertészetről. ;)
 
Back
Oldal tetejére