• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

NFL

komolyan, faragó sikeresen ezzel a monológjával aláírta a hülyeségi bizonyítványt. a denver nemhogy a legjobb, de nem is az egyik legjobb csapat a ligában? utána rögtön agyon is verte ezt a kijelentést: hiszen rengeteg szoros meccset nyertek. és az a két TD különbség mégis mi? postseason csúcs a 24 pontjuk, ezt is elmondták. miért beszélnek összevissza csak hogy rúgjanak egyet manningon? siralmas.

ez a denver ebben a szezonban a legjobb volt. mert a legjobbat egyrészt a superbowl győzelemmel mérik, másrészt pedig azzal, hogy eljut odáig. harmadrészt azzal, hogy egy osweilerrel is versenyben maradt, aki finoman szólva sem megfelelő irányító. ez mutatja, mennyire egyben volt ez a csapat, nem csak a védelmen múlt ez a győzelem. mert a jó védelem nélkül nincs győzelem, persze - de nulla ponttal nem lehet meccset nyerni, hiába nulláz a védelem is!

ez a meccs a védelmekről szólt. ez tény, ahogy roli mondta. de ettől még 24 pont az 24 pont. defenzív TD, offenzív TD, kétpontos. ezt mind megcsinálták. rohadtul mindegy, hogy volt-e TD passza vagy sem. miért várja el mindenki ilyen állapotában is tőle, hogy ugyanazt nyújtsa, mint tíz éve, majd lesajnálva közli, hogy dehát ez a manning már nem jó...? ez szánalmas. ki mondaná azt, hogy ez a csapat osweilerrel megnyerte volna ezt a meccset? senki. és nem csak azért, mert manning jelenléte ennyit számított.

na, mára ennyi, kidühöngtem magam.

Lám-lám, a mindenki által lesajnált, és esélytelennek tartott Denver nyerte a kupát! Sajnos még az intelligensebb cikkek is elintézik annyival, hogy ezt a meccset a védelem nyerte meg, de valahol meg kifejezetten az a szöveg, hogy tulajdonképpen Newton vesztette el,
vagy hogy ennek nem szabadott volna megtörténnie. :(
Tessék már kérem tudomásul venni, hogy a Denver nyert, szóval jelenleg az ő taktikájuk működött a legjobban, és így igenis ők voltak a (leg)jobbak!
És lehet lesajnálni Manninget, és hangoztatni, hogy már ő sem a régi, vagy (ahogy azt én is tettem), hogy ezt a meccset tulajdonképpen a védelem nyerte meg, de igenis kellett ehhez a támadók (néha számomra kicsit már idegőrlően túlzó) biztonsági játéka is, hiszen nagyon jól tudták, hogy a Panthers védelme nagyon jó a labdaszerzésekben, és bizony egy bátrabb, több passzos játék könnyen végzetes fordulatokat hozott volna.
Hogy szebben, bátrabban kellett volna játszani? Persze én se bántam volna, egy látványosabb meccset, de ez itt kérem arról szólt, hogy valaki ki tudta használni az ellenfél gyengeségeit, nem hagyta érvényesülni az erősségeit, és ezáltal rá tudta erőltetni a játékát a másik csapatra, és nyerni tudott, az pedig most nem a Carolina volt.

Miller "lecsúszik" az irányítóról, Manning és Sanders sisakban ácsorog, Thomas pedig elkapja a felé hajított labdát a célterületen?

Az EA is elkészítheti nyugodtan az új videót! ;)
Miller nem "csúszik le" Newtonról...
Manning nem sisakban ácsorog, hanem szokása szerint nélküle ül a padon, és vadul elemzi a felvételeket...
Sanders sem ácsorog, hanem Andersonnal felváltva gyűjtögetik a jardokat...
Thomas nem kapja el a felé hajított labdát a célterületen... :D
És a Panthers nem nyeri meg a SB-t... :p

És persze örülök, hiszen idén végre nem csak ideértünk, de meg is nyertük, de én pont azért szeretem az NFL-t mert szinte elenyésző az előre leírható meccsek száma, és bizony ebben is benne volt kövéren, hogy a Panthers nyeri meg.
Nem tudom, ki hogy volt vele, de bennem a negyedik negyed végéig dolgozott az adrenalin.
Ami pedig a lényeg, hogy most is jól szórakoztam, és elsődlegesen nézőként ez is volt a cél. A végeredmény pedig... :D
Go Broncos! :)
 
őőőő,sorry ,de a nevet elírtam fentebb.
A favoritom a meccsen nem Hillman(valamiért ez a név maradt meg bennem),hanem Norwood volt.Fantasztikus pillanat,ahogy végigfutja a nagyja mezőnyt;)Great job.
 
Nem tudom, ki hogy volt vele, de bennem a negyedik negyed végéig dolgozott az adrenalin.

hát én leizzadtam vagy 5-10 évet. őszültem is szerintem nem keveset. :)
ami meg thomast illeti: két ember van, akit ebből a csapatból el kell zavarni még, de nagyon gyorsan. az egyik thomas. elképesztően dühít az az ember. nála nagyobb alibijátékos még a gurulós foci NBIben sincs.
a másik pedig talib. lehet, hogy az egyik legjobb CB, de a szezonban többszáz yardot adott az ellenfeleknek. nem lehet helye a csapatban egy ilyen idegbeteg alaknak.
 
Lám-lám, a mindenki által lesajnált, és esélytelennek tartott Denver nyerte a kupát! Sajnos még az intelligensebb cikkek is elintézik annyival, hogy ezt a meccset a védelem nyerte meg, de valahol meg kifejezetten az a szöveg, hogy tulajdonképpen Newton vesztette el,
vagy hogy ennek nem szabadott volna megtörténnie. :(
Tessék már kérem tudomásul venni, hogy a Denver nyert, szóval jelenleg az ő taktikájuk működött a legjobban, és így igenis ők voltak a (leg)jobbak!
És lehet lesajnálni Manninget, és hangoztatni, hogy már ő sem a régi, vagy (ahogy azt én is tettem), hogy ezt a meccset tulajdonképpen a védelem nyerte meg, de igenis kellett ehhez a támadók (néha számomra kicsit már idegőrlően túlzó) biztonsági játéka is, hiszen nagyon jól tudták, hogy a Panthers védelme nagyon jó a labdaszerzésekben, és bizony egy bátrabb, több passzos játék könnyen végzetes fordulatokat hozott volna.
Hogy szebben, bátrabban kellett volna játszani? Persze én se bántam volna, egy látványosabb meccset, de ez itt kérem arról szólt, hogy valaki ki tudta használni az ellenfél gyengeségeit, nem hagyta érvényesülni az erősségeit, és ezáltal rá tudta erőltetni a játékát a másik csapatra, és nyerni tudott, az pedig most nem a Carolina volt.



Az EA is elkészítheti nyugodtan az új videót! ;)
Miller nem "csúszik le" Newtonról...
Manning nem sisakban ácsorog, hanem szokása szerint nélküle ül a padon, és vadul elemzi a felvételeket...
Sanders sem ácsorog, hanem Andersonnal felváltva gyűjtögetik a jardokat...
Thomas nem kapja el a felé hajított labdát a célterületen... :D
És a Panthers nem nyeri meg a SB-t... :p

És persze örülök, hiszen idén végre nem csak ideértünk, de meg is nyertük, de én pont azért szeretem az NFL-t mert szinte elenyésző az előre leírható meccsek száma, és bizony ebben is benne volt kövéren, hogy a Panthers nyeri meg.
Nem tudom, ki hogy volt vele, de bennem a negyedik negyed végéig dolgozott az adrenalin.
Ami pedig a lényeg, hogy most is jól szórakoztam, és elsődlegesen nézőként ez is volt a cél. A végeredmény pedig... :D
Go Broncos! :)

Hajrá Broncos!

Tudjátok ebben a győzelemben mi a zseniális. Az, hogy megmondták előre hogyan nyernek. Tegnap feltettem egy linket a Broncos honlapjáról, ahol leírták hogyan lehet megverni a Carolina-t. És pont úgy csinálták. Gondolom az ellenfél is olvasta, de nem tudott velük mit kezdeni. A Miller/Wane páros akár snapenként előre megmondhatta volna merre fut, akkor sem tudták volna megállítani őket.
Manninget lehet szidni, meg lesajnálni, mutassanak a fanyalgók egy QB-t aki 40 évesen x műtét után húzta az ujjára a második gyűrűjét. Senki nem várta tőle, hogy 20+-os passzokkal száguldjanak. A taktika is az volt, hogy nyugodtan, biztonságot szem előtt tartva haladjanak. Azt mindenki elfelejti, hogy a liga huszonsokadik támadósora játszott a második védelemmel. Még így is több pontot szereztek, mint a liga első támadók.(17-10).
Ettől függetlenül Paytonnak szerintem is most kell(a csúcson) abbahagyni.
 
hát én leizzadtam vagy 5-10 évet. őszültem is szerintem nem keveset. :)
ami meg thomast illeti: két ember van, akit ebből a csapatból el kell zavarni még, de nagyon gyorsan. az egyik thomas. elképesztően dühít az az ember. nála nagyobb alibijátékos még a gurulós foci NBIben sincs.
a másik pedig talib. lehet, hogy az egyik legjobb CB, de a szezonban többszáz yardot adott az ellenfeleknek. nem lehet helye a csapatban egy ilyen idegbeteg alaknak.
ÁMEN!
Nem tudom mi lett Thomas-szal, de magyar focistának is elmenne. Talib meg ideggyenge, az a szembenyúlkálósdi, most meg ez a facemask dobás (tudom nem szép dolog, mert iszonyat veszélyes megmozdulás volt, de azért megtapsoltuk a kivitelezést :angelic:).
 
Végy egy jó védelmet....fogalmazták meg sokan, sok csapatnál, rendre bejön...már látom magam előtt a májusi draft slágerposztjait. :) :D
 
Jó kis meccs volt! Én elégedett vagyok!
Manning bácsi szépen búcsúzhat! Hihetetlen ,hogy ha nézem egy öreg embert látok pedig csak 40 éves!
Attól féltem a szezon elején, hogy beleszalad egy amolyan Brett Favre-os utolsó idénybe! Szerencsére őt segítette egy atom csapat és nem így lett!
Ha valaki megérdemli ezt a búcsút akkor csakis ő! LEGENDA!!
Mekkora lenne, ha még letöltené a szerződéséből hátralevő 1 évet! Tuti sokkot kapna mindenki!:eek:
 
még alig telt el 20 perc, de már kihúzta a gyufát a faragó team. spriccel az adrenalin a fülemből a rohadt részrehajló szemét közvetítésüktől. az hagyján, hogy az első pillanattól newton seggét nyalják - gondolom ezért utaztak oda - de ez mostmár sok. keresek egy streamet esküszöm [már öt perce be akarom írni, csak sok a történés, és eltakarja a gépnél ülve az akvárium a tv-t].
Nem értek egyet veled, nem rokonom, nem barátom Ricsi de én messze a legjobb sportriporternek tartom Magyarországon. Egyik kommentátor sem szereti Newtont, Sanyiról ez már kiderült a trash talkban is, Ricsi meg a végén véletlenül elhintette egy félmondattal.
Peyton-Eli:2-2:) és ez már alighanem így is marad.
 
Nem értek egyet veled, nem rokonom, nem barátom Ricsi de én messze a legjobb sportriporternek tartom Magyarországon. Egyik kommentátor sem szereti Newtont, Sanyiról ez már kiderült a trash talkban is, Ricsi meg a végén véletlenül elhintette egy félmondattal.
Peyton-Eli:2-2:) és ez már alighanem így is marad.
az, hogy messze a legjobb sportriporter, még nem cáfolata annak, amit mondtam.
 
Hatalmas egyénisége volt a ligának. Emellett nagyon kiegyensúlyozott teljesítményt tudott tartani éveken keresztül, pedig a running back-ek kapnak rendesen. Pont ezért mindig harcrakész volt, lehetett rá számítani még a harmadik és hosszú játékoknál is, megoldotta többnyire. Hiányozni fog, mint a Supersonics...
 
Back
Oldal tetejére