• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

NFL

Csak a Falcons!!! Kedvenc csapatom. Ritkán vagyunk playoffban nemhogy a superbowl-ban úgyhogy szurkolás ezerrel:):) Brady jo játékos, Pats jo csapat de már uncsi hogy nincs olyan év hogy ne lennének ott a vége felé.
Kell a frissítés! :) Hajrá Falcons ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Csak a Falcons!!! Kedvenc csapatom. Ritkán vagyunk playoffban nemhogy a superbowl-ban úgyhogy szurkolás ezerrel:):) Brady jo játékos, Pats jo csapat de már uncsi hogy nincs olyan év hogy ne lennének ott a vége felé.
Kell a frissítés! :) Hajrá Falcons ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Örülök, hogy az Atlanta végül odaért, kár hogy ezt a Seahawks-on keresztül tette, de megérdemelték. :(
Többek között ezért szeretem az NFL-t, mert kiszámíthatatlan. ;) Ha Európában jövőre a BL döntőt az FC Kassa játszaná az FC Belfast-al, na akkor lenne ehhez mérhetően kiszámíthatatlan. :D :D De mint tudjuk ez lehetetlen, mert mindig ugyanaz a 4-5 csapat osztozik már vagy 10 éve a trófeán.
Jövőre lehet, hogy Miami-Arizona döntő lesz, mert ott simán megeshet az is. :)
 
Örülök, hogy az Atlanta végül odaért, kár hogy ezt a Seahawks-on keresztül tette, de megérdemelték. :(
Többek között ezért szeretem az NFL-t, mert kiszámíthatatlan. ;) Ha Európában jövőre a BL döntőt az FC Kassa játszaná az FC Belfast-al, na akkor lenne ehhez mérhetően kiszámíthatatlan. :D :D De mint tudjuk ez lehetetlen, mert mindig ugyanaz a 4-5 csapat osztozik már vagy 10 éve a trófeán.
Jövőre lehet, hogy Miami-Arizona döntő lesz, mert ott simán megeshet az is. :)

Teljesen egyet értek veled. NFL esetén sokkal könnyebb az egyik évben bukdácsolni míg a rákövetkezőben kiemelkedőt teljesíteni. Nincs bajom a patriótákkal de az AFC az utóbbi időben már kezd elbillenni abba az irányba, hogy a Pats es egy masik csapat játssza a főcsoport döntőt. De ettől még le a kalappal előttük hogy évről évre hozzák a szintet. Igaz superbowlban nem jöhet össze de egy Browns-Jaguars döntőn azért meglepődnék:):)
Európai foci valóban sablonos. Barca, Real, B.München max Ateltico aki odaérhet. A többi max csak nagy meglepetéssel.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Örülök, hogy az Atlanta végül odaért, kár hogy ezt a Seahawks-on keresztül tette, de megérdemelték. :(
Többek között ezért szeretem az NFL-t, mert kiszámíthatatlan. ;) Ha Európában jövőre a BL döntőt az FC Kassa játszaná az FC Belfast-al, na akkor lenne ehhez mérhetően kiszámíthatatlan. :D :D De mint tudjuk ez lehetetlen, mert mindig ugyanaz a 4-5 csapat osztozik már vagy 10 éve a trófeán.
Jövőre lehet, hogy Miami-Arizona döntő lesz, mert ott simán megeshet az is. :)
Ennyire lehetetlennek tűnik az hogy Cards bejusson? :ROFLMAO:
Szezon elött a főcsoport döntőbe várták, illetve super bowl esélyesnek. Jól benézték (sajnos...)
Egyébként meg go Falcons!
Csak kár hogy felvételről fogom nézni :(
 
Igaz! :) Jobb lett volna inkább a 49ers példának, bár az azért mégis csak meredek, ismerve szezonbeli ténykedésüket. :)
Windows Phone 10 from Nokia Lumia 930
 
Na erre nem számítottam. Ilyen szinten kiütni egymás támadósorát...
Nem túl élvezetes, de igazán szép!

Tapatalk-kal küldve...
 
Back
Oldal tetejére