• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

@Molroth
Az előbb lett vége az HBO-n a Bosszúállók -Ultron kora című filmnek.A végén abban a kis 10 mp-es script-ben egy csúnya szerzet felveszi a kesztyűt.
A szereplő fiát a Galaxy-s őrzői rendezik el.
Párom erre azt mondja: na akkor már ezt a filmet(szereplőket)is összecsatolják a többi Marveles- DC-s főhőssel.
Erre mondom neki :én már csak azt várom mikor jelennek meg a Feláldozhatók a palettában.......vagy Chuck Norris:LOL::ROFLMAO::)

Ma, pont ma jött ez a poszter: 3b25ad888ef509e1a87974c19e3525de.jpg
Avengers Infility war 1-2, elég konkrét szereposztás. :)


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nem gondoltam,hogy tényleg össze fogják vonni a guardians of the galaxyval!Állat! :cool:
Én tudtam. :D Hát az infinity war az atyaúristen az egész marvel univerzumban. :D És azt is lehet tudni, hogy a Gotg napjainkban játszódik, csak nem a földön, hiszen Starlordot a 80-as években vitték el a földről. Na de a miért lesz itt is a lényeg, ami körül bonyolódik majd a második rész, amikor is kiderül, hogy kicsoda a rég eltűnt fater. :D A képregényt magát amúgy nem ismerem, de biztosan nem lehet rossz, hiszen a nyitó sztorit Dan Abnett írta, aki a kedvenc ponyva íróm, zseniálisan jó hangulatú tőle a Gaunt szellemei Warhammer40K sorozat.
Feelingben meg hát a leginkább hasonlít a kedvencemre, az Armadára - még ha ez is a későbbi. :D De mindkettőben tombol a 80-as, 90-es évek szelleme á'lá Stranger things, bár ezekben inkább az Aliens-Last starfighter vonal. :D
számomra a leg szembetűnőbb hasonlóság a magnókazettás dolog. :D A GotG-ban a főszereplő halott anyjától kapta az Awsome music vol 1-2-3-stb...-t.
Az Armadában meg a főszereplő a halott faterjának a régi gyűjteményében találja meg a Raid the arcade mixtape-et. :D
Mondjuk az Armada azért sokkal geekebb dolog, rengeteg kikacsintás van benne, ami az író előző - Ready Player One könyvéhez képest egyáltalán nem didaktikusan van előadva.

Ja, ez a filmes topic... :D Hát akkor hír, hogy jön az Armada írójától (Ernie Cline, aki a Fanboys-t is írta) a Ready Player One 2018-ban, ami egy tök jó disztópikus jövőben játszódó 80-as évek hommage. Rendezi Ernest Cline rajongásának egyik személye: Stephen Spielberg... :D Zenéjét szerzi John Williams! :D
Baró lesz!
 
Utoljára módosított:
Zsiványok figyelem! ;)
Hello!

Ha jól értem, ez a rész most az előző (tavalyihoz) kapcsolódik? Ott csak egy mozdulattal odaadták a tervrajzokat, hogy ide kell menni és lőőőőőőőj mindenre ami mozog címmel, viszont ebben a részben bontakoznak ki a részletek, hogy is kaparintották meg anno? Vagy zavar van az erőben és a fejemben is.. :wideyed:
 
Hello!

Ha jól értem, ez a rész most az előző (tavalyihoz) kapcsolódik? Ott csak egy mozdulattal odaadták a tervrajzokat, hogy ide kell menni és lőőőőőőőj mindenre ami mozog címmel, viszont ebben a részben bontakoznak ki a részletek, hogy is kaparintották meg anno? Vagy zavar van az erőben és a fejemben is.. :wideyed:

Nem jól érted. :D A Zsivány egy nem a sorozat része, hanem különálló film lesz és az 1977-es Csillagok háborúja 4. előtt játszódik. Az azzal kezdődik, hogy Leia hercegnő csempészi a Halálcsillag tervrajzait a lázadók bázisára. Ez a film arról fog szólni, hogy hogy sikerült ellopni a tervrajzokat. :)

Az ébredő erőben amúgy nem voltak semmilyen tervrajzok. :D Ott egy térkép részlet volt, a Starkiller base tervrajzait Finn segítségével rögtönözték, aki ott állomásozott rohamosztagosként.
(A szennyvíz rendszerben, mert hogy állítólag oda szeretnek beugrálni bizonyos lázadók. :D)
 
Nem jól érted. :D A Zsivány egy nem a sorozat része, hanem különálló film lesz és az 1977-es Csillagok háborúja 4. előtt játszódik. Az azzal kezdődik, hogy Leia hercegnő csempészi a Halálcsillag tervrajzait a lázadók bázisára. Ez a film arról fog szólni, hogy hogy sikerült ellopni a tervrajzokat. :)

Az ébredő erőben amúgy nem voltak semmilyen tervrajzok. :D Ott egy térkép részlet volt, a Starkiller base tervrajzait Finn segítségével rögtönözték, aki ott állomásozott rohamosztagosként.
(A szennyvíz rendszerben, mert hogy állítólag oda szeretnek beugrálni bizonyos lázadók. :D)

Bakker... most úgy érzetem magam mint az egyetemi matekórán. MI VAN? :eek: kösz az infó, kezd összeállni a picture! Picit belekeverentem.. :) Már nagyon várom ezt a részt!
 
Ezt toltam le valamelyik nap,de elég gyenguszra sikeredett.Mintha nem szólt volna semmiről,lehet,hogy csak nekem nem szólt.
Meg voltak benne elég irreális dolgok,példának okáért,hogy miért küldenék egyesével az embereket a Marsra,de még rengeteg ilyen dolog volt,amit nem értettem.
A másik,aminek neki mentem:
Alien könyveken rágom át magam és gondoltam,meg nézem megint,nosztalgiából.Már anno is rengeteg dolog volt,amit nem értettem,pl hogy fejlődik ki teljesen egy dolgozó/harcos alien kb 5 perc alatt,hogy lettek annyira erősek,mikor az alien filmekben pár golyó után már fekszenek.A predatorok,még ha beavatáson voltak is,de miért nem bírtak velük...a királynő hogy élte túl a robbanást és még a jég súlya se nyúvasztotta meg..és még kb 123 ilyen dolog volt,ami érthetetlen volt számomra.Én vagyok ennyire kukacoskodó? :)
 
Back
Oldal tetejére