• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mekong, Delta

Nnna! Ez a friss képe. Ha az a parvulája, amit bepirítottam, akkor az nincs megnyírva.:D

ne paráztasson má' szomszéd... :eek:

18117519_8956b96a2fb97e1ebdcb155996c0648d_m.jpg


ekkora vóót két hete!
 
Most is akkora, mint két hete vót!:ROFLMAO: Jöjjön át tanfolyamra:pompous: és vigye a crypto-kat meg a rákjait!:whistle:

Rendben, és köszönöm, csak hát nem megy az ojjan könnyen faluhelyen, tuggya :D megyek is alunni, mer a tyúkokkal kelek, majd értekezünk privátban, a kerítésen át, jóccakát :giggle:
 
Szia Zsolt!

Kicsi a világ barátom ...
Tudom!
Ma találkoztam Tibivel a gyerekek sulijában, kiderült hogy évfolyam társak a gyerekeink.
A lakótársnőm barátnője meg Moszatnak volt osztálytársa.
A nagyobbik Lányom osztálytársáék meg ismerik Zsoltot, akivel együtt pakoltunk a TP. Giganteára és utána ott biztonsági őrködött a GA standon.
Szóval kicsi...

A.ttila
 
18106965_5a006228017d10d7270cff10b909b5f3_l.jpg


18106963_0c8de4b6bf1b66b2e4b6a2b3ae1634e2_m.jpg


Kicsit OFF de gondoltam ide csatolom... a fenti képeken látható bödön Dunapatajon, a Pataji Csárdában foglalja a sarkot, több mint egy éve...

"Véletlenül" ezt is én dobtam össze... abszolut low-tech, mint látható, CO2, növénytáp, nagyjából zéró, vízcsere tavasz-nyáron kéthetente,
késő ősszel-télen kb. 6-8 hetente, de mint látható, működik :whistle:

Aki arra jár, nézzen rá az aksira :)

Ui: egyébként istentelen jó a pacal, szigorúan natúrban kérjétek, a csülkös errefelé istenkáromlás, erőspaprika (mint köztudott), és kenyérrel barátaim ... (y)
 
Back
Oldal tetejére