• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

manusz123 első IWAGUMI (54L)

DSCF2043.JPG
 
Nos iwagumi-nak iwagumi, de valahogy ezek a magas bokrok elnyomják a sziklák monumentalitását. A kövek hangsúlyosabbak, az iwagumi hatásosabb, ha alacsony, talajmenti növényeket választasz. Nem kötözködni szeretnék, csak próbálok segíteni...;) Javaslom Nigro blogját futsd egyszer végig a témával kapcsolatosan, rengeteget fog segíteni: ;)
IWAGUMI hat felvonásban | Nigro Blogja
 
Qrva gyorsan szerezz be egy külső szűrőt,(emers növényeid nemsoká dobálni fogják átalakuló leveleiket, amitől berohad a vized) ha nincs rá keret, akkor cseréld el a co2 szettet egyre, de legalább egy belsőt tegyél bele ami mozgatja a vizet, hogy legyen valami értelme annak, hogy co-zöl, mert így csak nyíl egyenesen a levegőbe ereszted ki a co2-t. A Dc-t meg ne a difi fölé rakd!!!! Olvasssssssss!
Nehogy sértésnek vedd, tanulj, és bizonyíts! Üdv a csapatban!
Amúgy tetszene :p
A gyári fény a hc-nek nagyon kevés lesz.
 
a fény az majd 5 led csík lessz a gyári helyett DC 2db van és az eggyik nem az enyém és inkább be tettem az akváriumba hogy ne törjön el ok beszerzek egy külső szűrőt
 
Szia

Szép lesz ez, és jó az irány, de egy külső szűrő tényleg nagyon fontos. Egyrészt anélkül a növényeid se fogják sokáig bírni (egy belső(főleg egy szivacs)szűrőben nincs hova telepedjenek a lebontó bacik), másrészt egy külső szűrővel meg fogsz lepődni mennyivel tisztább lesz a vize az akinak:)

Hajrá, hajrá(y)
 
Igazuk van a többieknek, ahhoz hogy életképes és élvezhető akid legyen mindenképp fontos egy külső szűrő, én TetraTec ex700 at használok nekem eddig nagyon bevállt, csak ajánlani tudom a márkát. Ár-érték arányban szinte a legjobbak a piacon. Idővel ha a tárcád is engedi érdemes benne a gyári töltetet lecserélni jobb minőségibbre. Csak így tovább! :)
 
Vettem egy Fluval 204-külső szűrőt :)
Láttam, ettől függetlenül keresel szűrőt. Nem vált be? Biztosan 204 és nem 205? Előbbire alig van találat a neten. Vagy ez egy régebbi modell?
Mennyit forgat és mennyi szűrőanyag fér bele?
Korábban írtad, hogy van mohád. Megvannak még? Milyen fajták?
Milyen parvula a parvula? Nagyon magasnak tűnik!
Hogy viselték a növények az első három hetet?
Nem tudom, írta-e már valaki, de valami miatt nem okés szűrő, a gyakoribb vízcsere a mulm leszívásával rásegíthet.
Kitartás!
 
Láttam, ettől függetlenül keresel szűrőt. Nem vált be? Biztosan 204 és nem 205? Előbbire alig van találat a neten. Vagy ez egy régebbi modell?
Mennyit forgat és mennyi szűrőanyag fér bele?
Korábban írtad, hogy van mohád. Megvannak még? Milyen fajták?
Milyen parvula a parvula? Nagyon magasnak tűnik!
Hogy viselték a növények az első három hetet?
Nem tudom, írta-e már valaki, de valami miatt nem okés szűrő, a gyakoribb vízcsere a mulm leszívásával rásegíthet.
Kitartás!



Szia!
Eladtam a Fluval 204-et
a szűrő jó volt csak nem tetszett
a növények jól bírták az első 3 hetet a parvula AZ SIMA PARVULA
 
Back
Oldal tetejére