• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Majd kitaláljuk

Myriophyllum matogrossense kikerült az akváriumból, túl gyorsan nőtt, a helyére bekerült Cabomba pyauhyensis. Meglátjuk mire megy nálam. Más téren jelentős növekedésről nem tudok beszámolni, minden szép komótosan gyarapszik.
 
Össze, csak azt tudnám hogy mivel! :)
Szép növény ez, de így hogy nem látom a fától az erdőt, a méretéről mág mindig semmi sejtésem. Nem azt ígérted, hogy odatartasz egy miliméterenként berovátkolt halat? A sakura nem SI szabvány. [emoji14]

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
Ott volt a hal de elúszott. Bal szélen mellette az egy tuberculatum.
 
Kb 15%on volt a fényerő, amikor rámtört az érzés, hogy megosszam veletek a látványt.


Egészen holnap délutánig alakul, mert a nyakára lépek a jobb oldalnak is. Sikerült Parvula minit szerezned?
Igen vettem. De megmondom oszinten ez volt az utolso, hogy zseles novenyt vettem. Rendesen lemostam a zselet de szinte mind kirohadt. Kocsonya lett... a kovesembe oda lett a teljes parvula generacio. Multkor a glossoval jartam igy. 3db 2 leveles maradt meg csak. Hala az egnek elszaporodott. Most mar boltban is kimondottan szabad gyokerut veszek. Vagy kezalol mukodokepes kornyezetbol.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Igen vettem. De megmondom oszinten ez volt az utolso, hogy zseles novenyt vettem. Rendesen lemostam a zselet de szinte mind kirohadt. Kocsonya lett... a kovesembe oda lett a teljes parvula generacio. Multkor a glossoval jartam igy. 3db 2 leveles maradt meg csak. Hala az egnek elszaporodott. Most mar boltban is kimondottan szabad gyokerut veszek. Vagy kezalol mukodokepes kornyezetbol.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Nekem gyönyörűen megmaradt annak idején és elszaporodott, csak szétosztogattam, és most kéne egy féltenyérnyi összefüggő darab a hiányzó részekre.
 
Back
Oldal tetejére