• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Majd kitaláljuk

Ez már szemtelenül jól néz ki!(y) Főleg azok a csüngő Hc cuba (?) bokrok tetszenek, és a szürke-vörös nagyszerű használata.
A jobb oldalról max az elől lévő eriocaulont venném ki, és tenném kicsit hátrébb a kövek közé, helyére meg valami finom gyepet tennék esetleg egy-két tő törpe cryptoval megtűzdelve.
Montecarlo ami csüng. Hasonlóan gondolkodom én is a jobb oldalról, de még semmi konkrétum nincsen. Elkapkodni nem szabad, még a névadási procedúra is függőben van :)
 
Montecarlo ami csüng. Hasonlóan gondolkodom én is a jobb oldalról, de még semmi konkrétum nincsen. Elkapkodni nem szabad, még a névadási procedúra is függőben van :)
Nem tudtam, hogy a montecarlot is lehet kötözni. Ez low tech-ben is működik, vagy csak CO2 adagolás mellett?
Cryptora tudok tippet mondani, ami szerintem jól mutatna ott jobb elől: lutea hobbyt - ez biztosan nem nő nagyobbra 4-5 cm-nél (nálam low tech-ben 3 cm, a montecarlo majdnem belepi) és barnás a levele, vagy pygmea - ez elvileg kicsit nagyobb a hobbytnál (4-8cm) és talán zöldebb. Hátha segítettem valamit...
 
Nem tudtam, hogy a montecarlot is lehet kötözni. Ez low tech-ben is működik, vagy csak CO2 adagolás mellett?
Cryptora tudok tippet mondani, ami szerintem jól mutatna ott jobb elől: lutea hobbyt - ez biztosan nem nő nagyobbra 4-5 cm-nél (nálam low tech-ben 3 cm, a montecarlo majdnem belepi) és barnás a levele, vagy pygmea - ez elvileg kicsit nagyobb a hobbytnál (4-8cm) és talán zöldebb. Hátha segítettem valamit...
Még ha kötözve lenne... ragasztottam ;)
Nálam a hobbitkák nem mennek semmire. Ki nem pusztult, néha hoz egy új levelet, de csak vegetál igazából. Lehet egy másik eresztést kéne kipróbálni, ez gyári hibás.
 
Back
Oldal tetejére