• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low tech - 45 L

Update vágás után!
A hc nem bírta ez van... Még nincs kedvem halakat rakni bele, így tetszik most ahogy van :)
ja 2 garnéla kiugrott eddig, az egyiket visszaraktam a másiknál sajna nem voltam itthon:( r.i.p.

8265924740_3fb3012508_b.jpg
Nagyon bejön!(y)Nekem is ilyesmi az elképzelésem.
 
Lassan 10 hónapos:) a hydro végül kiírtotta az umbrosum-ot de így se rossz szerintem:)
(ha valaki esetleg tudna segíteni a fényképezőgép beállításaiban stb. még mindig megköszönném!:))
9225135308_485abfc397_b.jpg
 
Hali, Talán próbáld ki fotózáskor, hogy a lámpát kicsit előrébb csúsztatod, mert akkor másként esnek az árnyékok. Azt is érdemes kipróbálni, hogy a kamerát nem az akvárium magasságának közepén tartod, hanem a vízszintel egyvonalban. Nem írtad hogy az objektíved milyen zoom álláson van. Én nem 'aquascape' képeket csinálok, csak olyan képeket, melyek hűen rögzítik az akvárium állapotát, tehát nem a perspektívára koncentrálok. A leggyakrabban a fix 50mm f1.8-as lencsémet használom kb 1,5-2m távolságról.
 
Hali, Talán próbáld ki fotózáskor, hogy a lámpát kicsit előrébb csúsztatod, mert akkor másként esnek az árnyékok. Azt is érdemes kipróbálni, hogy a kamerát nem az akvárium magasságának közepén tartod, hanem a vízszintel egyvonalban. Nem írtad hogy az objektíved milyen zoom álláson van. Én nem 'aquascape' képeket csinálok, csak olyan képeket, melyek hűen rögzítik az akvárium állapotát, tehát nem a perspektívára koncentrálok. A leggyakrabban a fix 50mm f1.8-as lencsémet használom kb 1,5-2m távolságról.
Mar nincs meg ez az akva sajnos de a hamarosan epulonel alkalmazni fogom a tancsaidat:) koszi!
 
Back
Oldal tetejére