• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lonely Mountain

Tegnap munkából arra jöttem haza, hogy az egyik amano kiugrott valahogy és elvergődött kb 5 métert kikerülve egy kanapét és egy dohányzóasztalt. A kutya ott ült mellette nem hiszem, hogy közösen vitték volna véghez a szökési hadműveletet, mert nem láttam rágásnyomokat szegényen...Sajnos már nem élt, eléggé meg volt száradva :( Pedig gondolkodtam, hogy a bal sarokban engedem a növényeket kinőni az akváriumból, úgy megtetszett több akváriumban is az emers kialakítás...na de hát nem szeretnék az amanoknak ugródeszkával szolgálni :D Ma meg megint elkapta a szűrőcső az egyik yellowfire-t...valami hálót tényleg kell most már oda tennem, mert még a végén garnélamentes lesz az akvárium.
Algafronton jelentem már csak zöld pontalgám van, viszlát diatom ne gyere vissza soha!!! :D
 
Köszi!
És szerinted milyen hátteret próbáljak ki?

Talán a fehér,de meg lehet mást is próbálni! :)
A szűrő csövezésén mászhatott ki a garnéla.Nekem is csinálták egy darabig,akkor maradt abba,mikor el kezdtem este levegőztetni az esőztetővel.
 
Talán a fehér,de meg lehet mást is próbálni! :)
A szűrő csövezésén mászhatott ki a garnéla.Nekem is csinálták egy darabig,akkor maradt abba,mikor el kezdtem este levegőztetni az esőztetővel.
Akkor a twinstar nem helyettesíti a levegőztetést? Ha még valaki megszökik akkor beszerzek egy levegőztetőt..
 
Back
Oldal tetejére