• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lava moss

Egy részletfotó estére, a valóságban még sötétebb a dekorhomok, annyira nem üt el.

12572397393_f2762fde7a_z.jpg
 
Jó ideje nem írtam. Nincs sok időm az akvára, ez a vízcserék számában meg is látszik, de mindezek ellenére, meglepően jó formában van az akva...
Ma volt egy komolyabb nyírás, takarítás, dobok is fel képet a nyírás utáni állapotról:

képek telósak....

12933091703_ac2c17dbd7_z.jpg


12933398654_d66f12cb90_z.jpg


Második képen már látszik probléma, egy közelebbi róla:

12933401524_9f8b087826_z.jpg


Valami ötlet?

Elég lassan akart elindulni a riccardia, mire össze szedte magát bealgázódott... A héten elvileg kapok kálium foszfátot, azzal elkezdem a tápozást hátha helyre jönnek a növények.
Algával meg még nem nagyon foglalkoztam, kéne valami megoldás rá. Már gondolkodtam, hogy beszerzek egy mollyt de félek a fertőzéstől...
Valakinek valami ötlet?
Kösz hogy benéztél! ;)
 
Jó ideje nem írtam. Nincs sok időm az akvára, ez a vízcserék számában meg is látszik, de mindezek ellenére, meglepően jó formában van az akva...
Ma volt egy komolyabb nyírás, takarítás, dobok is fel képet a nyírás utáni állapotról:

képek telósak....

12933091703_ac2c17dbd7_z.jpg


12933398654_d66f12cb90_z.jpg


Második képen már látszik probléma, egy közelebbi róla:

12933401524_9f8b087826_z.jpg


Valami ötlet?

Elég lassan akart elindulni a riccardia, mire össze szedte magát bealgázódott... A héten elvileg kapok kálium foszfátot, azzal elkezdem a tápozást hátha helyre jönnek a növények.
Algával meg még nem nagyon foglalkoztam, kéne valami megoldás rá. Már gondolkodtam, hogy beszerzek egy mollyt de félek a fertőzéstől...
Valakinek valami ötlet?
Kösz hogy benéztél! ;)
Holnap jön a motyó ,ma kaptam az sms-t.Ennyi az össz riccardia?:confused:Ez is olyan, hogy ha nagyon akarod biztos nem marad meg.Próbáld meg máshová rakni és békén hagyni hátha észhez tér....:pompous:Amúgy jól néz ki a a hegyoldal(y)
 
Holnap jön a motyó ,ma kaptam az sms-t.Ennyi az össz riccardia?:confused:Ez is olyan, hogy ha nagyon akarod biztos nem marad meg.Próbáld meg máshová rakni és békén hagyni hátha észhez tér....:pompous:Amúgy jól néz ki a a hegyoldal(y)
Köszi! Jah ennyi az össz... :confused: Nagyon nem tudom máshova takni, talán a legalsó kő az ami mozgatható. A cuccosért valamikor a héten benézek de holnap valszeg nem érek rá. Ha minden kötél szakad kap egy black outot, vagy beköltözik egy molly.
jah és még annyi, a riccardiát mióta megvan egyszer sem nyírtam meg, kb november óta :whistle::ROFLMAO:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére