• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Last Chance

E_yRAHuOh9fXFJJg5WKL1PLND3L3qMkmx-Z0IMEq_WIY=w1511-h1009-no
 
Utoljára módosított:
Az Elatine felébredt 1hónapos álmából,és szépen terjeszkedik.Bár több helyen is olvastam/hallottam,hogy low-techben is életképes,erősen cáfolnám.Most,hogy 1,5w/literrel világítok és kapja a CO2-t látszik a szépsége.Fény nélkül jó esetben csak stagnál,de inkább elrothad.
Eljött az algaváltás korszaka is,a barna eltűnőben,zöld egyre látványosabb.Egy-egy szálat láttam staghornból és fonálból is,de ez tudom hogy több nem lesz.Válaszként lecseréltem a gyári 2213as bio töltetet full Substrat Pro-ra.
A Sun Sun akasztós szűrőm hibátlanul teljesít,a lejobb skimmer megoldásnak tartom nanoba.
A fenti részen a májmoha kezdi átvenni a hatalmat,így ha már le volt engedve a víz megismertettem az ollóval.
A fa alatti résszel még mindig teljes tanácstalanságban vagyok,az UG haláltusáját vívja,nem tudom mit ültessek a helyére.


MLKNPTIUA3ajMJBMQAYEWwh6OwjpLZQ1qbTu9HnTsm2Z=w1345-h1009-no


NCA3aD3odRzN_T9REpZy67HdOF04F6IsBHozg5rFAZJy=w757-h1009-no
 
Egyre többször feledkezem meg róla,de amikor ráeszmélek akkor egyre megdöbbentőbb,hogy létezhet az,hogy karnyújtásnyira tőlem egy külön kis világ létezik,él,látszólag az én valóságomon kívül.Nem fantasztikus,hogy egy kétmilliós városban,egy lakótelep betontömegének szélén,egy tetőtérben ez lehetséges?Szeretem ezt a hobbit,nagyon sokat ad nekem...

2Px1zhvdyVW4x5ZrFWoJ_yb1mqCcooDYmlLmchDCg5Ut=w756-h1008-no


Nem vagyok egy jópofizós típus,de itt alul kisbetűvel megjegyezném,hogy köszönet azoknak akik miatt ez a hobbi létezik ma itthon.
 
Ezen én is szoktam elmélkedni! Csak nem a lakótelep szélén, hanem a legtetején 30 méterre a földszíntől. :D Egyébként feleségem szokta még azt mondani, hogy szívesen lenne egy kis hal az akváriumomban, mert semmi gondjuk nincs az égvilágon....csak egymással fogócskázni egész nap. :D Na meg persze enni, aludni. :p
 
:eek: tyű
Milyen szigetet rittyentettél oda(y)
Gondolom nem ezzel a pirítóval nyomod alapból:D vagy igen:oops:
Sötétzölden már mutatósak a yelow-k is
 
Ezt az enyém is mondja és azért, mert állítólag mindig a halakkal foglalkozok:whistle:
Ez erdekes,nälunk egyszerüen feltekeny az asszony az akira:sneaky:.Csak a fele annyi türelmem lenne hozzä mint az akihoz,mär boldog lenne.Bocs az offert.
 
Gondolom nem ezzel a pirítóval nyomod alapból vagy igen

Ebben csak egy 13W-os esőerdősterrarsiztikai izzó van az aki hátuljának és az emers résznek a megvilágításához.A nagyobb feljebb van egy 23W 1200lumenes kompakt akvarisztikai.A sziget nagyon sokat árnyékol,muszáj két lámpát használnom.Ha ma csinálnám inkább egy 45*35*35-öst gyártatnék ehhez a layouthoz...
 
Én megdumáltam az asszonnyal, hogy tőlem megszüntethetjük az akikat, csak akkor meg kocsmázni meg qrvázni fogok.:D:D

vigyázz, kicsit belegondol, rögtön rájön, hogy olcsóbban kijön, úgyhogy azt választja te meg sirathatod a tankjaidat! :D
 
vigyázz, kicsit belegondol, rögtön rájön, hogy olcsóbban kijön, úgyhogy azt választja te meg sirathatod a tankjaidat! :D
Azért megtanultam én anno hogy kell eltapsolni egy nap alatt akár az aki fél éves fenntartási díját is :D
 
Már tegnap is akartam írni,hogy elképesztően szép dzsungelt hoztál itt létre, nagyon szépen fejlődik minden. Ez a bubihalmaz meg a maga nemében gyönyörű. Irigykedem az emers szigetedért is (n)
Háttérbe nem akarsz a bonsai helyett valami mást? Ami eltakarná az esőztetőt ?;)
 
Már tegnap is akartam írni,hogy elképesztően szép dzsungelt hoztál itt létre, nagyon szépen fejlődik minden. Ez a bubihalmaz meg a maga nemében gyönyörű. Irigykedem az emers szigetedért is (n)
Háttérbe nem akarsz a bonsai helyett valami mást? Ami eltakarná az esőztetőt ?;)
tényleg fasza kép (nagyon irigylem amennyire egészséges minden ebben az akváriumban), de meggyőződésem, hogy ha fél órára belógatnám a kezem bármelyikünk akváriumába, a kézszőreim is "bubizni" kezdenének. Ezt most nem pont ide szánom, csak inkább egy általános komment -- gázt oldunk be egy vizes rendszerbe, majd rettentően örülünk, hogy az valahol kicsapódik :D ÉN IS, PERSZE :D :D
 
Hmmm, azért hadd maradjon meg az örömködés lehetősége. Nekem pl sosem sikerül ilyen szép pillanatképet megörökítenem. Persze azt is értem amit te mondasz, meg bizonyára ez tekinthető mindennaposnak is másnál, de ez valahogy jól elkapott kép, nekem átkozottul tetszik. Ha a crypto bubizik azért az nem üt ennyire...
 
Hmmm, azért hadd maradjon meg az örömködés lehetősége. Nekem pl sosem sikerül ilyen szép pillanatképet megörökítenem. Persze azt is értem amit te mondasz, meg bizonyára ez tekinthető mindennaposnak is másnál, de ez valahogy jól elkapott kép, nekem átkozottul tetszik. Ha a crypto bubizik azért az nem üt ennyire...
persze, tényleg nem neked szántam, nagyon fasza a kép!!!
 
  • Like
Reactions: kac
Back
Oldal tetejére