• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Keresek

Szerintem az a gond, hogy új regisztrált és az adásvételi csoportokba nem írhat, ide meg igen.
Az igaz, de meg lehet nézni, hogy van-e eladó, olyan és akkora, amilyet kigondolt.
Mellesleg, szerintem pikk-pakk összegyűlik a 25 hozzászólás (feltéve, ha nem csak boltolni tért be a fórumra), és a 2 hetet meg ki lehet bírni.
Szerinted hány egyforma topik lenne, ha valaki nem bírja a fórum szabályai, valamint a kialakult szokásrend szerint résztvenni a fóruméletben?
 
Az igaz, de meg lehet nézni, hogy van-e eladó, olyan és akkora, amilyet kigondolt.
Mellesleg, szerintem pikk-pakk összegyűlik a 25 hozzászólás (feltéve, ha nem csak boltolni tért be a fórumra), és a 2 hetet meg ki lehet bírni.
Szerinted hány egyforma topik lenne, ha valaki nem bírja a fórum szabályai, valamint a kialakult szokásrend szerint résztvenni a fóruméletben?
Nem azt mondtam, hogy nincs igazad, tényleg felesleges ezért új témát nyitni, csak annyit írtam, hogy ez állhat a dolog mögött.
 
Sziasztok. Co2 szettet keresek. Mágnesszelep nem kitétel. 1-2 kg os palackkal. Köszönöm 😁
Facebook marketplacen tettek fel pont tegnap egy hirdetés 2kg-os palackról, ha itt nem találsz olyan topicot ahol jogosult vagy írni, ott próbáld meg esetleg! Co2 keresőszóval rögtön az elején kidobja nekem.

Szerk.: jófogáson is fönt van.
 
Facebook marketplacen tettek fel pont tegnap egy hirdetés 2kg-os palackról, ha itt nem találsz olyan topicot ahol jogosult vagy írni, ott próbáld meg esetleg! Co2 keresőszóval rögtön az elején kidobja nekem.

Szerk.: jófogáson is fönt van.
Köszönöm szépen 😉
 
Back
Oldal tetejére