• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Olvasgattam az E3 kapcsán és minden szakújságíró egyöntetű véleménye hogy a SONY lenyomta az összes kiállítót a megcsinált show-al
Rengeteg saját játék jön azon kívül hogy szinte minden cím megjelenik PS4-re is.
Ezek a sajátok iszonyat milyen minőségben :


És egy kis játékmenet :


Aztán visszatér a háború istene is egy utolsó körre :


És még ha kell is rá várni megéri :


És a Metal Gear atya is alkot már a SONY istállójában :


Szóval igen erős jövő elé nézünk mi játékosok !
 
Én még várok a PS4 vásárlással, gyerekek mellett úgysem tudnék játszani, két év oviba megy a kicsi is, akkor jön el apa ideje! :D :D
 
Én még várok a PS4 vásárlással, gyerekek mellett úgysem tudnék játszani, két év oviba megy a kicsi is, akkor jön el apa ideje!
Már csak azért is várjunk mert a Sony hamarosan árat is fog csökkenteni,mert jön az erősebb NEO hardver és ha a verebeknek hinni lehet hasonló árcédulával jön mint a mostani gép.
Na ha ez így is van akkor mindenképp csökkenteni kell az eredeti árát reményeim szerint egy húszassal :)
 
Ha/amikor én veszek, tuti használtat zsákolok be.
PS3-ból is akkor vettem használtan, mikor már éppen elkezdtek feltűnni a slim változatok. Kb. új állapotú volt, dobozában, mindennel. :) A bolti ár feléért kb. :D
 
Mostanság a nyári lassabb időszak miatt az éjjeli néhány körös Division csaták adják a konzolos élményeket a föld alatti pályákon, de a nyár végéhez közeledve éledezik a Gamer piac is. Jönnek az őszi tartalmak.


Eddig csak "apa játszik a konzolon".... egy ilyen fejdíszben inkább.... "apa a mátrixban van ne zavard" :)
 
Lassan betámad majd az ősz és igen gyilkos játékfelhozatalt hoz magával.
De érdekes látni hogy sok kiadó látta jobbnak eltolni január február márciusra a megjelenéseket amit nem is bánok,szerintem senki sem.:)
Lehet csemegézni :
SZEPTEMBER
.
Metroid Prime: Federation Force 3DS szeptember 2.
Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas PS4, XOne szeptember 7.
XCOM 2 PS4, XOne szeptember 9.
NHL 17 PS4, XOne szeptember 13.
Pro Evolution Soccer 2017 PC, PS3, X360, PS4, XOne szeptember 15.
ReCore PC, XOne szeptember 16.
BioShock: The Collection PC, PS4, XOne szeptember 16.
Destiny: Rise of Iron PS4, XOne szeptember 20.
NBA 2K17 PC, PS3, X360, PS4, XOne szeptember 20.
Forza Horizon 3 PC, XOne szeptember 27.
FIFA 17 PC, PS3, X360, PS4, XOne szeptember 29.
.
OKTÓBER
.
Mafia 3 PC, PS4, XOne október 7.
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration PC, PS4, XOne október 11.
Gears of War 4 PC, XOne október 11.
Battlefield 1 PC, PS4, XOne október 21.
Civilization VI PC október 21.
Farming Simulator 17 PC, PS4, XOne október 25.
The Elder Scrolls V: Skyrim PC, PS4, XOne október 28.
Titanfall 2 PC, PS4, Xbox One október 28.
World of Final Fantasy PS4, Vita október 28.
The Last Guardian PS4 október 28.
.
NOVEMBER
.
Call of Duty: Infinite Warfare PC, PS4, XOne november 4.
Dishonored 2 PC, PS4, XOne november 11.
Watch Dogs 2 PC, PS4, XOne november 15.
Gran Turismo Sport PS4 november 18.
Final Fantasy XV PS4, XOne november 29.
.
DECEMBER
.
Syberia 3 PC, PS4, XOne december 1.
Steep PC, PS4, XOne december 2.
Dead Rising 4 PC, XOne december 6.
South Park: The Fractured But Whole PC, PS4, XOne december 6.

Ez meg iszonyatosan hangulatbomba lesz !!!


És jön a karcsúsított PS4 is :rolleyes::love:,remélhetőleg a régi árát meg még jobban csökkentik.Hivatalos bejelentés Szeptember 7. és akkora tervezik a NEO bejelentését is ami egy igazi erőgép lesz !

s9joxneh_qngg.jpg

cqai7powaaaciqm_6utz.jpg
 
Aki esetleg szeret rettegni annak egy kis bemutató érdemes a 4:30 nál lévő és a 6:05 nél lévő reakciókat megnézni.
Azért ez a VR kemény dió :D:vamp:

 
Sony hivatalosan is bejelentette a slim PS 4 et de ami ennél is érdekesebb a PS 4 PRO
November 10. től kapható az erősebb gép
És egy kép,állat a kinézet,még jó hogy csak a jézuska hozza a gépet így lesz idő átgondolni.

c49a6ce5800a553ec82a14557416caf0.jpg
 
Üdv Kockák! Valami szokott gurulgatni Team Fortress 2-ben? Tudom nem túl mai, de ha lennénk páran néha délutánonként apríthatnánk és öregbíthetnénk kishazánk hírnevét :p :D
 
Üdv !
Mivel most már talán biztosra vehető hogy a majdnem 1,5 évnyi spórolás eredményeként a Jézuska egy PS4-et
Hoz a fa alá,ezt a játékot nagyon várom.
Full adrenalin bomba,és ez még csak egy prezentáció volt hogyan is mozgatja a gép a zombi áradatot :

 
Back
Oldal tetejére