• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Factorio!
Ebben a játékban célunk a bányászás, gyártás, kutatás és ezek automatizálása, valamint logisztikai hálózat kiépítése, menedzselése.
Aki kedveli a hasonló témájú játékokat, annak garantáltan tetszeni fog ez a játék is! Tutira beszippantja! :)
Steamen fent van, áradoznak róla! Igaz még early access, de már 2 éve fejlesztik. Én már 100+ órát beletoltam, de bugot még nem találtam! Millió mod van hozzá, de az alap game is tökéletes.
A grafika ne riasszon el senkit, nem erre van kihegyezve.
(magyarul is tud)

 
Üdv !
Aki nagyjából követi ezt a topikot az tudja mekkora játék fan vagyok,közel hasonló a "fanságom" :D az akvakertészkedéssel.
Persze minden családban akad egy Nő személy ,legyen ez anya,barátnő,feleség aki a "játék " téma iránt nem igazán érdeklődik és fogalmazzunk úgy diszkréten hogy nem igazán szereti ha az ember ezzel tölti az idejét.:smuggrin:
Ezt csak azért írom mert 1,5 évnyi konzolos kihagyás után,végre elérkezett az idő hogy ismét "játékos" legyek.
Ehhez az alapot egy igen jó akcióban kifogott páros szolgáltatja és nem,nem csábultam el Xbox One irányába,pedig voltak elhajlások :p

capture-20161021-150744.jpg

Mondhatni ez olyan akció volt amit nem tudtam kihagyni.Meg persze idővel a feleség is megbékél :love:.
Szóval a gép itt van nálam és már alig várom hogy hazaérjek és hálózatra kössem.
A hétvége érdekesen alakul ......... :D
Még jövök élménybeszámolóval persze ha valakit érdekel az irományom :)
 
Gratu az új masinához :) (y)

Most végeztem a BF1 kampánnyal. Zsírkréta volt! Igaz a korábbi veterán fokozatokhoz képest csak csirke normál módban toltam le :) öregszem na!
 
Gratu az új masinához
Köszönöm !
Bár tegnap nem sok időm volt vele bíbelődni épp hogy kicsomagoltam na meg bekapcsoltam.
Iszonyat picinek tűnik az elődhöz képest.Ami érdekes hogy nekem kicsit talán túlságosan melegszik de hát ez van ha belsőtrafós a dolog.
De külön hűtés itt is folyamatban van mint az akváriumnál :D
Rögtön frissített is a legújabb verziószámra ami már tartalmazza a HDR funkciót ezzel "állítólag" jobb fény árnyék és dinamikus tartomány látható a játékoknál.
Kinézetre nagyon bejön a gép full minimalista nem hivalkodó,teljesen belesimul a környezetbe.Tegnap feleségem hazaérvén a munkából konstatálta hogy na hol van az új szerzeményed ? ,mondom ott a tv mellett,válasz : mi ez a lapos kis micsoda :LOL::love:
A kontroller nagyon kézre simoló és még könnyebb lett mint a ps3 kontrollere,ami érdekes és sok funkciót tud az az érintő felület a közepén.Ezzel tudunk úgy gépelni,üzenetet írni hogy az újjadat a megfelelő betűre húzva és rányomva már írja is.
A hétvége a teszt időszak,megpróbálom maxra hajtani a kicsikét mint minden gépemmel ez idáig így csináltam,ha gond van jöjjön elő minél előbb.
Bár nem hiszem hogy a SONY mérnökei megviccelnének több millió vásárlót ahogyan azt a Samsung tette a Galaxy tab 3-mal :smuggrin:
És köszönésül megosztanám a jövő év talán legjobban várt címét : és szerintem az sem véletlen hogy a végén hányan is lovagolnak egymás mellett :rolleyes:

 
Üdv !
Bár nem ma jelent meg a játék amivel most játszom de eszméletlen és ezért is szeretném figyelmébe ajánlani annak aki esetlegesen birtokában van vagy konzolnak vagy egy erősebb PC nek.
Ez a játék a The Witcher III. Wild Hunt annak is a GOTY verziója ami már az összes DLC tartalmazza és a grafikai feljavításokat.
Amikor először beraktam a játékot nagyok voltak az elvárásaim és ezt hozta is a játék,főleg azért mert olyan világban játszódik ami kedves a szívemnek,egy Gyűrűk Ura + fantasy világot kell elképzelni ahol a Witcherek amolyan különcnek számítanak,egyrészt nagyon kevesen maradtak másrészt Ők olyan bedolgozom ahova kell szörnyvadászok.
Szóval a játéknak persze van kettő rész előzménye is de nem függ össze a mostani 3. rész élvezeti faktorával,tehát az előzmények ismerete nélkül is játszható.Ez persze nem zárja ki hogy aki ténylegesen el szeretne jó mélyen merülni a játékban az azért olvasson utána a történetnek.
Ami még érdekes hogy ez egy regény alapján készült játékadaptáció,tehát iszonyatos írói munka van a háttérben.
Több magyar játékfejlesztő is segítette a CD Projekt Lengyel csapat munkáját.
Visszatérve arra hogy miért is ajánlom a játékot.Iszonyat mennyiségű interakció van benne,rendesen el lehet veszni a mágia és különféla rúnák világában ami elsőre káosznak is tűnhet de idővel minden szépen összeáll egy nagy egésszé a fejedben és onnantól teljes mértékben beszippant a játék.
Erre csak egy példa,amikor először beraktam a lemezt a gépbe úgy röpült el 2 óra mialatt játszottam mint a vicces videókban mikor fel szeretnél kelni reggel és mikor ránézel az órára még időben vagy mikor meg már újra kinyitod a szemed már elkéstél.
Az meg mindennek a netovábbja hogy alig akarsz kilépni belőle és ha ezt meg is teszed már azon jár az agyad mikor tudsz visszamenni ebbe a meseszép világba.Nem túlzok a röpke 23 éves játékos múltam alatt ez a játék össz. egészében belemegy az első top 5 be.
Amikor az erdőben lovagolva csicseregnek a madarak a háttérben pedig már látod a viharfelhőket gyülekezni villámokkal cikázva az betojás,na meg mikor rád szakad a vihar és minden csupa sár lesz,meg orkán erejű szél csapdossa a fákat,hát ....
A játékidőről nem túloztak a fejlesztők mikor azt állították hogy minimum alsó hangon is 80-100 óra a játékidő az alapjáték esetén ha DLC ket is hozzávesszük akkor ez akár 200 óra is lehet !!!
Szóval tényleg aki eddig nem tudott a játékról vagy tudott de nem mert belevágni az ne hagyja ki mert meghatározó játékélményben lesz része azt garantálom.:)

 
Üdv !
Aki nagyjából követi ezt a topikot az tudja mekkora játék fan vagyok,közel hasonló a "fanságom" :D az akvakertészkedéssel.
Persze minden családban akad egy Nő személy ,legyen ez anya,barátnő,feleség aki a "játék " téma iránt nem igazán érdeklődik és fogalmazzunk úgy diszkréten hogy nem igazán szereti ha az ember ezzel tölti az idejét.:smuggrin:
...

Nálunk asszony kerek-perec kijelentette, hogy a nappaliba konzol be nem teszi a lábát amíg a gyerekek iskolába nem mennek - az még minimum 5 év. :D
Szóval az irodámban tolom PC-n ha játszani támad kedvem. Most úgyis X-COM2 megy.
 
Nálunk asszony kerek-perec kijelentette, hogy a nappaliba konzol be nem teszi a lábát amíg a gyerekek iskolába nem mennek - az még minimum 5 év. :D

Mond meg neki, hogy a mi generációnknak ez olyan mint a kenyér.
60 évesen meg kórházban leszünk ahol reggeli sincs normális nemhogy konzol :)
Szal ne szúrjon ki veled! :)
 
Attól fél - teljesen más a hozzáállása ezekhez a dolgokhoz mint nekem, kicsit huszadik századi :) - hogy a gyerekek ha korán találkoznak a számítógépes játékokkal, bekockulnak vagy fene se tudja.
Mindegy, tiszteletben tartom a paráját. :D Pedig győzködtem eleget hogy hülyeség.
 
Attól fél - teljesen más a hozzáállása ezekhez a dolgokhoz mint nekem, kicsit huszadik századi :) - hogy a gyerekek ha korán találkoznak a számítógépes játékokkal, bekockulnak vagy fene se tudja.
Mindegy, tiszteletben tartom a paráját. :D Pedig győzködtem eleget hogy hülyeség.

És okostelefonokkal hogy álltok? Mert azért azt előbb kezdik el nyomkodni meg játszani. Akkor már szerintem valami "rendes" játékkal játszon elsőre, ne ilyen mastercardra éhezőkkel.
 
Aki szeretti a Diablo és a Titan Quest szerű hack and slash játékokat, annak ajánlom a Grim Dawn játékot. Nagyon jó. :)
 
Mass Effect Andromeda senki??? :D
Én várom, mint állat, kár, hogy valószínűleg nem megy el nálam. :(
De msot elő is vettem atrilógiát, már a második részét gyötröm harmadjára, és még mindig k. jó! :D
 
Mass Effect Andromeda senki??? :D
Én várom, mint állat, kár, hogy valószínűleg nem megy el nálam. :(
De msot elő is vettem atrilógiát, már a második részét gyötröm harmadjára, és még mindig k. jó! :D

Milyen jo kis sorozat volt. Ezt az andromedat megnezem :)
 
Back
Oldal tetejére