• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2013 - megvannak az eredmények!

A győztes is fasza, de ezért cserébe vállalnék még 15 év török hódoltságot!
9979770485_2fd73def8b_o.jpg
 
Balázsé nekem sokkal jobban tetszik, mint a másik kaktuszos. Sajnálom, nem tudtok meggyőzni...Atom jó lett,azok a színek....
Amúgy nem töltik fel valahova az összes akit? 25-ig láttam kicsiben :(
 
Volt itt már valaha nem sárga győztes? Gonosz kérdés? :)

Ez a Ford-Toyota eset analógiája. A feltalálásban, a koncepciónális ötletekben, a gyökeresen másképp gondolkodásban ők nem igazán jók. De a végtelen türelemet igénylő aprólékos finomításban, csiszolgatásban, a tökéletesítésben verhetetlenek. Ez az, amiért nem látsz Toyotát a vészleállósávban az autópályán...
 
Végignézve az első 27-et,is vegyes érzéseim vannak.Szerintem a nemtudom hányadik Serkan Cetinkol féle"Whisper of the pine" alkotás is simán lehetett volna a top 3-ban is.De mind gyönyörű,félreértés ne legyen.Viszont azt soha nem értettem egy zsűri mi alapján dönt ennyi indulóból.Ez nekem egy kicsit olyan mint egy borverseny.Hogy a tökömbe tudja a zsűri eldönteni 100 féle borból melyik a finomabb,zamatosabb stb.Vagy a bajai halászléfőzőt is említhetném.Több száz halételből hogy válassza ki a legfinomabbat?Na mindegy azt még megírná valaki mennyi induló volt az IAPLC-n?
És végül ,de nem utolsó sorban,gratulálok az összes kishazánkból induló résztvevőnek a helyezésekért.(y)
 
Serkan Cetinkol féle"Whisper of the pine" alkotás is simán lehetett volna a top 3-ban is
Nekem pont nem tetszik :) Jó ötlet, szép táj, de hány dombig eredeti az akvárium és mennyi domb van a hátteren? Szerintem ez gáz, hogy nyomtatott háttérrel indulhat valaki. Nézd meg a második akváriumban a fasort, ami a mélységét adja, kis ágakból vette a fáradtságok és megcsinálta, tökéletes. Rátehette volna a háttérre is és kész...
 
...de hány dombig eredeti az akvárium és mennyi domb van a hátteren? Szerintem ez gáz, hogy nyomtatott háttérrel indulhat valaki.

Már megbocsáss, de szerintem nincs igazad ezzel az akváriummal kapcsolatban, az ott nem nyomtatott háttér és ezt mint fotográfus mondom...
Ha alaposan kielemzed a képet, megnézed az akvárium geometriáját, valamint hogy a fotó szándékosan nem pont szemből, hanem kissé alsóbb perspektívából készült, rájöhetsz, hogy milyen zseniális optikai illúzió, hogy bár a dombok ebből a szögből mennyire távolinak és kerek alapterületűnek tűnnek, valójában nagyon nem azok, és van ott hely az összes dombnak, a hátsó három kifejezetten elmésen van elkészítve, hogy távolinak hasson. Pont ezek miatt szerintem mesteri kialakítás.
 
Gyönyörű mind, kivéve a rank 3!!! Az akár amerikai is lehetne, akkora giccs a művízesésével, természetellenes színeivel, mint egy Bánkúti Gertrúd festmény....A török akijában nincs festett háttér szerintem, nagyon jó térformálása, zseniális művészeti alkotások. Takuya Lizumi akvája személyes kedvenc...;)
 
Back
Oldal tetejére