• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2013 - megvannak az eredmények!

Végigpörgettem a top 25-öt és az elvárásaimon alul teljesítettek.... nekem sok akvárium "lapos" a top 25 ben. És azt vártam, hogy a horvát srác más képet küldött be és valami jó kis módosítással lett 8..Semmi..továbbra sem értem sajnos, de most már többet nem értek. Mindegy nem foglalkozom vele többet. Még Balázs akiját várom, meg azért végigpörgetem amik még titkoltak.
 
A versenyrol es az ertekelesrol kesobb, mert van mit.

A spec awardot a sumida adta mert egyezik a szellemisegukkel. Mint egy valodi mountain stream. Amano kedvence volt
 
Nah tul vagyunk a vacsin este 7 lett idokozben. Nehany valtoztatas volt iden mind a pontozasban mind a versenyben. Igy iwagumi contest sem volt. :)

Kezemben a contest book, toltom fel a fotokat
 
Szoval iden szova tette a zsuri hogy nagy kulonbseg van az eu es azsiai zsurizes kozott ezert van annyi tajkep a viz alatt. A japanok inkabb a vi alatti termeszetesebb latvanyt preferaljak. Pechukre a tobbseg tajkep volt.

Erdekes volt hallani sok kommentet. De tovabbra sincs bevalt recept a sikerre.

Sok nagy nev ennek ellenere mindig ott van a legjobbak kozott. Dave Chiw, Cliff Hui, robertus hantono, shi sak stb.

Tok jo volt, hogy egy csomo elismero visszajelzes jott Braziloktol, szingapur, dave chow hong kong stb, hogy a ga bizony sok embernel ott van a celkeresztben :) ok is nezegetnek minket nem csak mi oket :)
 
Mai talalos kerdesunk ha 17 ember max 1150kg akkor 1 ember max hany kg? :)

Szalloda liftunkbol

agapu3en.jpg
 
Mióta elröpültetek, az FB-s játék kissé háttérbe szorult. :( Most mit nyerek, ha megírom, hogy max. 67.64 kilós lehet egy pacák?
Egyébként csípőből lőtted a képet? - Milyen magasan van az okosság?

Neha jo csak ugy az elvezetert jatszani :)
De szolok @Nigro -nak, hogy kerdezgessen :)

Foto nekik magasan volt :)
 
Neha jo csak ugy az elvezetert jatszani
Mindenképp: pl. mire megtalálja az ember a képet a növényraktáros akváriumról és nekiáll szorozni, vagy keresi nigro blogját, ami épp akkor nem megy - és mindezt munkaidőben, két rendkívül "érdekes" feladat között!!! :D

Foto nekik magasan volt
Azoknak tették szemmagasságba, aki már csak méret miatt megugorhatják a határszámot. Egyébként van akkora az a lift, hogy 17 kisember beférjen? Mármint egymás mellett állva. :joyful:
 
Back
Oldal tetejére