• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2009 (HAC)

....és milyen jól néznek ki a holland oldalon a magyar dobogós akváriumok!! :thumbup: :clap:
 
patzu said:
....és milyen jól néznek ki a holland oldalon a magyar dobogós akváriumok!! :thumbup: :clap:

Bizony! Legyünk büszkék rájuk. Azt már csak halkan mondom, hogy idén egy lapáttal ráteszünk ;)
 
tibicuk said:
A hóakadályok már eltűntek,mostmár célba érhetne az a pár oklevél......
Tudtommal semmi konkrétumban nem maradtuk esetleg annyiban, hogy aki olyan tételben rendel, hogy azt nagyobb dobozba kell beletenni akkor kérésére belecsúsztatják az oklevelet, ha ez megoldható a logisztikai raktárban:)
Esetleg előre elkészített borítékot küldünk Nigroéknak akik, ahogy idejük engedi, visszaküldik ugyanazt, benne az oklevéllel :)
Azonban ezek csak felvetések voltak.
 
No akkor kérem szépen!
Lett egy kis szabadidőm. Kérném Pü-ben a neveket a pontos címmel, hogy hová küldjük az okleveleket.
:wave:
 
Ma én is megkaptam, kerítettem gyors egy keretet.
Nagyon köszönöm!
331232.jpg
:thumbup:
 
Örülök, hogy Nigro kézbe vette a dolgot, és elintézte amit én képtelen voltam. :(
Jó látni a visszajelzéseket. A bekeretezett oklevél pedig baba :thumbup:
 
Érdemes volt sírni,de azthiszem ezt egyik fél sem bánja.Egészen meghatódtam,mikor kezembe vettem az oklevelet.NEKEM IS VAN EGY ILYEN OKLEVELEM!
Gondoltam,írok egy Pű.-t egyikőtöknek, hogy jó lenne valahogy aláírnotok,de ennyire azért nem akartam a véreteket szívni. :)Majd alkalom adtán alávésetem veletek,ha találkozunk.

Nagyon nagyon köszönöm nektek GA csapat.Nálam is méltó helyen lesz majd.
 
Back
Oldal tetejére