• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Huangshan-Tiandu-fen

Amazonia VS Tropica


  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Erre gondolok:

View attachment 22765IMG_0671_zps13e91b6d by Attila Szántó, on Flickr

Mert ha leméred a lyuk magasságát, akkor meg tudom mérni hogy elfér-e alatta az üveg cső U kanyarja. :)

Nincs rajta lyuk. De 60mm széles az egész talp(képeken ugyan olyan profilú a test, azért gondolom hogy a 401-es és a 601-es is akkora). Szerintem be tudod rakni a két cső közé.

Szerk.: Bocs, csak most látom hogy közbe két órával ezelőtt megbeszéltétek.
 
Így év vége felé elkezdem visszaolvasni a naplót az elejétől és érdekes hogy vannak dolgok amiket "egyesek" előre látnak 2016 május 12. :D
És igen hozzávetőlegesen 10 féle növénnyel zártam a sort:notworthy:
Ugye ugye.A vér nem válik vizzé.;)
 
Vik.
Az ùj lámpárol írnál kicsit?
Nem húzza jobban az algát mint a quad?A magasságbéli különbség miatt kérdezem.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Vik.
Az ùj lámpárol írnál kicsit?
Nem húzza jobban az algát mint a quad?A magasságbéli különbség miatt kérdezem.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
Támogatom!
Itt azt olvasom, több a fénye, mint a kettes quadnak, a polip fölött viszont kettő is van, ugye, @Trappista? Most akkor sok, vagy kevés?
 
Ha jól tudom, a polip fölött kb. fele fényerőn megy a lámpa, tehát két lámpa felére dimmelve adja a teljes fényerőt, így ugyanazt a fényerőt kapja, mint egy lámpa fullon hajtva, viszont kímélve a lámpát a melegedéstől, így növelve az élettartamot. Ugyanis LED-ek esetében kritikus pont a melegedés.
 
Vik.
Az ùj lámpárol írnál kicsit?
Nem húzza jobban az algát mint a quad?A magasságbéli különbség miatt kérdezem.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
Elég ritkán vagyok mostanában,de persze válaszolok.
Nagyon minimálisan több egy picit az alga de elhanyagolható,és ez is csak a tápozás össze visszasága miatt van inkább.De ami a lényeges különbség hogy a HC sosem volt ennyire dús,és a riccia is teménytelen oxygént termel.
Hátra betuszkolt stem meg elkezdett bepirosodni,úgy hogy szerintem jó választás volt.
Ma egyéb iránt picit változott a kép,bekerült a régóta tervezett dekorhomok ide oda egy kevés,még be kell " koszolódnia" de változatosabb lett az össz kép.
Úgy hogy így megyek 2017 be [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Tudsz élni, kicsit "megpirulva", egy kis homokot lemosva magadról lépsz 2017-be. Mintha valami egzotikus tengerpartról jelentkeznél be. (y)
 
Muti meg a homokos verziót.
Tudod mit beszéltünk:van még pár órád nevezni Huangshan Vol.2 néven[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére