• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hectorvti első növényes aksija

Scar said:
Szép lesz!
Jól megvagy a Manadoval? Ültetésnél nem szoktam felúszni a növények?

Hát az elején volt vele bajom, kezdetben a felhősödés miatt, lehet nem mostam át eléggé, a növények benne maradnak, kivéve a HC azzal szenvedtem de megtaláltam a megoldást arra is, műanyag pöckökkel tartom a helyén míg be nem gyökerezik rendesen, aztán kiszedem. De az árához képes eddig pozitív :thumbup:
 
3 napos blackout után csattintottam egyet, 1 kis HC megadta magát nem bírta a kiképzést, amúgy a többi növénynek semmi baja, az alga 80%-a megadta magát, zöld fonálalga még jelen van de érdekes módon kifakult tök színtelen lett.
9k8lr9eawtnd2tzz7qge.jpg
 
SlyChocolate said:
Ha kicsit késve de hagy gratuláljak én is!
Nekem tetszik!
;)
Apropó a köveket meglehet tudni honnan vannak?

Debrecenben vettem egy kertészeti boltban sima bazalt ha jól emlékszem 50 ft/kg az ára az üzlet nevét nem tudom, de kiderítem ha érdekel/?
 
hectorvti said:
SlyChocolate said:
Ha kicsit késve de hagy gratuláljak én is!
Nekem tetszik!
;)
Apropó a köveket meglehet tudni honnan vannak?

Debrecenben vettem egy kertészeti boltban sima bazalt ha jól emlékszem 50 ft/kg az ára az üzlet nevét nem tudom, de kiderítem ha érdekel/?
Mindenképp!
Hisz nekem nem probléma elmenni az üzletbe!
:)
(Szintén Debi)
Milyen hatással van a vízre nézted keménység ph stb...?
 
SlyChocolate said:
hectorvti said:
SlyChocolate said:
Ha kicsit késve de hagy gratuláljak én is!
Nekem tetszik!
;)
Apropó a köveket meglehet tudni honnan vannak?

Debrecenben vettem egy kertészeti boltban sima bazalt ha jól emlékszem 50 ft/kg az ára az üzlet nevét nem tudom, de kiderítem ha érdekel/?
Mindenképp!
Hisz nekem nem probléma elmenni az üzletbe!
:)
(Szintén Debi)
Milyen hatással van a vízre nézted keménység ph stb...?

A bolt neve az istennek se jut az eszembe, de a Diószegi út legvégén van a régi kutyavásár telep mellett, a vízre semmilyen hatással nincsen, nincs mész tartalma, ugyanolyan volt a KH értéke utána mint előtte :)
 
Szia!
Szépen kezd bokrosodni a HC-d! Miért nem szedted szét jobban? vagy csak nekem furi? :D
Jó lesz, csak még képeket! :twisted:
 
katroc said:
Szia!
Szépen kezd bokrosodni a HC-d! Miért nem szedted szét jobban? vagy csak nekem furi? :D
Jó lesz, csak még képeket! :twisted:

Azért nem szedtem szét jobban mert manadoban állandóan feljött, nagyon laza ez a talaj. Nem rég volt blackout-om még várok 1 hetet had szegyék össze magukat, aztán jobban szétszedem és reménykedem, hogy reggelre nem lesz fent az összes :D .
 
Költözés miatt az akvárium 2010.06.06.-kán teljes szétszedésre lett ítélve.Az új helyen a sok felújítási munkák miatt még sajnos nem tudtam elkezdeni az újat. Fényképezőgép híján nem sok képet tudtam csinálni, amik készültek azok is telefonnal, de örömmel jelentem be, hogy ez a probléma azóta orvosolva lett Az aksiról ez a pár kép készült amit a fórumon is láthattok, az elején minden algatípust sikerült megismernem és hellyel-közel le is győzni egyedül a rhizocirium marad meg, aminek az ellenszerét nem találtam meg. A második setup is hamarosan beindul, csak ne kerülne olyan sokba egy komplett konyhabútor :lol:.
Köszönöm a véleményeket és a sok segítséget, remélem a következőnél már sokkal jobban fog sikerülni a setup és az életben tartás is.
9k8lr9eawtnd2tzz7qge.jpg
[/quote]
 
zomg.. az az egy szem betta milyen marha jól mutat!
Olyan.. japános lesz tőle. tényleg tetszik!

Egyedül a háttérben a bacopa (?) nem passzol(t) sztem.

De a betta...

szerk: tudom, hogy már korábban volt kiposztolva ez a kép, de valahogy nekem kimaradt. sry
 
Back
Oldal tetejére