• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gyors házhozszállítás

viktorlantos said:
UI: A héten kicsit lassultunk, mert szabik vannak, de max 1 napos késéssel szállítjuk a rendeléseket. Jövőhéttől ismét minden a régiben.

Jó, hogy írtad. Mára vártam a csomimat, de akkor biztos holnap megjön.
 
Minden elismerésem a GA csapaté és a GLS-é! ;) :thumbup: Kevesebb mint 24 órával a termékek megrendelése után már át is vehettem a csomagot. :clap:
Köszi :wave:
 
Érdeklődnék, hogy mi a helyzet olyankor, ha megrendelem a terméket, de valami véletlen közbejön és nem vagyok otthon amikor érkezik a futár? Át lehet valahol venni késöbb Pécsen, úgy mint a postán érkezett csomagokat?
 
A GLS fog hagyni neked egy cetlit (ha nem vagy otthon), amin rajta van a futár telefonszáma, felhívod és megérdeklődöd, mikor tudná legközelebb leszállítani a csomagodat (ez általában másnap szokott megtörténni). Esetleg a szállítást kérheted még a megrendeléskor munkahelyre, családtaghoz is, ha esetleg valaki otthon tud aznap lenni. Érdemes lehet felhívni magát a GLS ügyfélszolgálatot is, hogy mikorra várható kb. a csomag. Ha jól emlékszem 8-17 között van kiszállítás, ilyenkor tudod elérni a futárt is. (Az ügyfélszolgálat számát a GLS honlapján megtalálod.)
 
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon, egyelőre még csak tanulok.
Tegnap rendeltem meg az Eheim 2071 külső szűrőt és ma már meg is érkezett.
Köszönet a gyors szállításért. :D :clap: :thumbup:

Attila
 
aattila77 said:
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon, egyelőre még csak tanulok.
Tegnap rendeltem meg az Eheim 2071 külső szűrőt és ma már meg is érkezett.
Köszönet a gyors szállításért. :D :clap: :thumbup:
Attila

Szia Attila, köszi a visszajelzést, sok sikert az új motyóhoz. :thumbup:
Reméljük az akváriumot is látjuk majd a naplók között. ;)
 
Sziasztok!
Még egyszer köszönöm a profi munkát. Nagyon elégedett vagyok vele :D :thumbup: a legjobb választás volt :D :thumbup:
Az akvárium még alakuló félben van, de amint elfogadható lesz írok naplót. :D
Üdv:
Attila
 
Sziasztok!Tegnap sikeresen megkaptam a megrendelt tápjaimat!
Nagy meglepetésemre egy könyv is volt benne!
Azt hittem erről az akcióról lecsúsztam de nem!
Nagyon köszönöm! :thumbup:
Gyorsak voltatok! :thumbup:

Üdv Jani!
 
Ha szerdán rendelek tenellust és HC-t, az péntekre megérkezik? ugyanis akkor lenne időm ültetni, meg akkor vagyok itthon :)
 
Sziasztok!

Köszönöm, megjöttek a cuccok (Wave Box 40, Arcadia Arc Pod 11W, Easy Life ProFito). Nem tudom melyikőtökkel beszélt a nejem, de köszi, hogy segítettetek neki jókat rendelni :D A csomagolás nagyon profi volt! :clap:

Üdv:
Attila
 
Sziasztok, rendelni szeretnék tőletek egy pár cuccot és egyik kérdésem az volna: ha ma rendelek, hétfőig megérkezne-e a cucc Lajosmizsére, sógoromékhoz?
A következő kérdés az volna, hogy pillanatnyilag van-e nálatok Eheim szimplacsap - 16/22mm, Seachem Purigen - Kémiai szűrőanyag - 250ml, Cyperus, Bolbitis, karácsony moha és Ludwigia inclinata var. verticillata ''Cuba'' ?

Köszönettel, Igéző
 
Sziasztok,
ha a mai napon adok le rendelést webshopon, akkor megjön a csomag holnap? Budapestre lenne a szállítás és lenne benne növény is.
Csak hétvégén tudok rendezgetni, és nem szeretném, ha 1 hétig állna a növény vödörben :)
Köszi
 
laszkan said:
Sziasztok,
ha a mai napon adok le rendelést webshopon, akkor megjön a csomag holnap? Budapestre lenne a szállítás és lenne benne növény is.
Csak hétvégén tudok rendezgetni, és nem szeretném, ha 1 hétig állna a növény vödörben :)
Köszi

Szia,
Ha most még elküldöd, akkor a délelőtti csomagok közé be tudjuk tenni.
Feltéve, ha minden növény van készleten.

Talán a cserepes HC az egyetlen ami ilyen brutál hőségben nehezen szállítható. Mivel a GLS autói sem légkondisok és egész délután a csomagtérben pihennek a növények, majd másnap a kiszállító autóban. HC-t ezért szívem szerint csak jövőhéttől küldenék ha picit enyhül az idő.
 
viktorlantos said:
laszkan said:
Sziasztok,
ha a mai napon adok le rendelést webshopon, akkor megjön a csomag holnap? Budapestre lenne a szállítás és lenne benne növény is.
Csak hétvégén tudok rendezgetni, és nem szeretném, ha 1 hétig állna a növény vödörben :)
Köszi

Szia,
Ha most még elküldöd, akkor a délelőtti csomagok közé be tudjuk tenni.
Feltéve, ha minden növény van készleten.

Talán a cserepes HC az egyetlen ami ilyen brutál hőségben nehezen szállítható. Mivel a GLS autói sem légkondisok és egész délután a csomagtérben pihennek a növények, majd másnap a kiszállító autóban. HC-t ezért szívem szerint csak jövőhéttől küldenék ha picit enyhül az idő.

Köszi, máris rendelem.
 
Azt hiszem ismét jár egy piros pont a GA csapatnak! Péntek délelőtt leadtam a rendelésem, majd egy gyors utalás és ma meg is érkezett a csomag! Hiánytalanul és épségben!

Köszi! ;)
 
Srácok!

Kezdek egy kicsit morcos lenni, úgy hogy ne vegyétek sértésnek, de én bevések egy fekete pontot. Most vagy én vagyok peches, vagy valami gond van a PayPal-os fizetési rendszeretetekben.
Ugye az az ügymenet, hogy ha 11-ig rendel valaki, akkor még aznap átadjátok a futárnak, és erről a rendelő e-mailt, és SMS-t is kap, ha 11 után akkor meg másnap. Na ez cirka 2 hete, nem így volt, a 3. napon már nekem kellett reklamálni , hogy hol van a PayPal-al kifizetett csomagom. Most hasonló a szitu, hétfőn este rendeltem és ki is fizettem szintén PayPal-al, így elméletileg ma kellett volna kapnom értesítést, hogy a futár átvette, de semmi nem jött. Kíváncsi lennék a véleményetekre miért van ez?
 
Back
Oldal tetejére