• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ingyenes házhozszállítás

viktorlantos

Alapító
Admin
Mai nappal egy új akciót indítunk. Az akció időtartama alatt minden házhozszállítás INGYENES.
A személyes átvétel díja változatlan.

Érdemes kihasználni a lehetőséget. A házhozszállítás minősége természetesen változatlan, ahogy a rendelések csomagolása is. A rendelések továbbra is 2 napon belül kiszállításra kerülnek az ország területén.

A házhozszállítás költségét az akció időtartama alatt a Green Aqua fizeti.

Érdemes ránézni a jelenleg futó akciós termékekre:
http://www.greenaqua.hu/akcios-termekek.html

Kellemes böngészést. ;)
 
Az ingyenes házhozszállítási akció a hétvégén végetért.
Mindenkinek köszünjük a vásárlást, szerintem nem az utolsó ilyen jellegű akció volt.
 
Proci said:
maximas said:
Viktor, a közeljövőben várható ilyen akció? :)
Tudtommal most is van, ha 30.000 vásárolsz. Hajrá, fogjatok össze a haverokkal ;)

Bizony! :thumbup:
Hogy mikor lesz legközelebb hasonló dolog azt nem tudom, de gondolom meglepetésként jelentenénk be, nem előre időzítenénk ;)
 
Sziasztok,

Az ingyen szállítás napján, dec. 16-án leadott megrendelésekhez is jár a The Book of ADA?
 
Akkor ahogy talán már olvastátok az új hírlevélben december 16-án csütörtökön INGYENES házhozszállítási napot tartunk.

Hogy mit is jelent ez?

A Green Aqua is csatlakozik a kezdeményezéshez, ami annyit tesz, hogy a 2010. december 16-án (csütörtökön) leadott rendeléseket INGYENESEN szállítjuk ki.
Az akció csak erre a napra érvényes, csak olyan termékekre vonatkozik ami raktáron van. Növényrendelésre az akció sajnos nem használható.
A szállítási költség a visszaigazoló emailen szerepelni fog, de a számla nem tartalmazza majd a kiszállítás dijját.

Tehát dec. 16. 0 órától éjfélig leadott rendeléseket ingyenesen visszük ki. :thumbup:
 
Tehát ha csütörtökön rendelek, akkor nemcsak egy ADA katalógust kapok, hanem még ingyen ki is szállítjátok? Ez nem semmi, azt hiszem muszáj lesz rendelnem valamit... ;)
 
viktorlantos said:
Sylar said:
Sziasztok,

Az ingyen szállítás napján, dec. 16-án leadott megrendelésekhez is jár a The Book of ADA?

Igen, ez nem kizáró ok. :angel:

:clap:
köszi a gyors választ
eredetileg csak márciusban akartam rendelni, aztán az ADA könyv miatt januárban, de úgy látszik kénytelen leszek még az idei eredményeteket növelni, a fene ebbe a marketingbe... :lol:
 
Hali!
Engem az érdekelne,hogy ami nincs raktáron termék,arra vonatkozik-e az akció?Mert ha nincs készleten ugye nem tudom megrendelni...Felvettem kivánságlistára őket,de nem tudom mikor szerzitek be őket(gondolom nem 1 nap alatt).Sajnos kb minden termék amit kinéztem pont nincs a shopban :cry: Előre is köszi a választ!
 
yerodin said:
Hali!
Engem az érdekelne,hogy ami nincs raktáron termék,arra vonatkozik-e az akció?Mert ha nincs készleten ugye nem tudom megrendelni...Felvettem kivánságlistára őket,de nem tudom mikor szerzitek be őket(gondolom nem 1 nap alatt).Sajnos kb minden termék amit kinéztem pont nincs a shopban :cry: Előre is köszi a választ!

Szió idézem magamat:

Az akció csak erre a napra érvényes, csak olyan termékekre vonatkozik ami raktáron van. Növényrendelésre az akció sajnos nem használható.
 
Back
Oldal tetejére