• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
A kegmodernebb VR technikaval dolgozunk :)
Huhh, milyen sokan megnéznénk legszívesebben azokat a fotókat amik készültek :D
Láttam én is élőben de azért egy versenyfotó és a sok részlet ami látható rajtuk, lenyűgöző lehet. Ha minden igaz pár hónap és újra látom a teremben, de azért már várom az őszt hogy megláthassuk a fotót is :D
 
Én még csak a munkaasztalon láttam, de már ott sem mutatott rosszul...
egy foteles cinema multiplex :)
Belépőt hogyé' méritek?:woot: Meg kellene kukkolni még mielőtt Balázs gondol egy merészet és másikat épít.:D
Hangtechnika is beszerelve? Mondjuk karbantartáshoz valami relaxációs zene biztos jól jön;)
 
Ilyen torpe rotalabol lehet vasarolni? Nagyon kis csecse.
Green Aqua zselésben elérhető, pontos nevét fejből meg nem mondom, és neten egyelőre nincs fent, de mivel tegnap elkészültek ezek a fotók, szerintem napokon belül webshopban is lesz. Hozzá kell tenni, hogy rettentő ronda szegény a zselés dobozban, úgyhogy bármilyen száradt/foszladt/haldoklónak tűnő növény jön, na az lesz ez.
 
Green Aqua zselésben elérhető, pontos nevét fejből meg nem mondom, és neten egyelőre nincs fent, de mivel tegnap elkészültek ezek a fotók, szerintem napokon belül webshopban is lesz. Hozzá kell tenni, hogy rettentő ronda szegény a zselés dobozban, úgyhogy bármilyen száradt/foszladt/haldoklónak tűnő növény jön, na az lesz ez.
Akkor figyelem, nekem kell egy ilyen :D
 
Hááát, azért a gömbi gigászi méreteiből kiindulva kicsit mások a nagyságrendek. Mi is észrevesszük a szotyolát amikor rágcsálunk mondjuk meccsnézés közben;)
Most írhatnám, hogy milyen jó lehetne úgy kiszívni a szotyit a héjból, de mi simán csak hántoltat veszünk, ha nem akarunk ezzel időzni. A gömbinek marad a szívás:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére