• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Az érzés amikor úgy érzed elkaptad a tökéletes pillanatot a fotón. Majd otthon a lightroom előtt nézed hogy a riccardia lebeg. Ez az igazi WTF momentum :)
Viktor, ez eléggé anti-marketing megszólalás lett:p
Én azt mondtam volna a helyedben, hogy a riccardiát a tőle balra lévő kővel vonalba helyeztük újításképpen. Az viszont műhelytitok, hogy mivel állítottuk pontosan szögbe.:LOL:
Az Adam által berendezett fenti akvával mizu? A fölötte lévő ADA solar még műxik?
 
A múlt héten készítettem egy vidit karbantartás közben. Csak most jutottam el oda, hogy összerakjam, úgyhogy a reggeli kávé mellé egy fél órás adag (így is 2x sebességgel)

Bevallom, ez volt az első karbantartós videó, amit megnéztem.:oops: Megérte! Azt kell mondjam, hogy most fél óra alatt többet tanultam, mint az elmúlt fél év alatt!
Köszi!:)
 
nem tudok kibékülni ezzel a Solar RGB-vel, hogy hogy lehet egyszerre ennyire színes és ennyire sápadt..
 
nem tudok kibékülni ezzel a Solar RGB-vel, hogy hogy lehet egyszerre ennyire színes és ennyire sápadt..

Nem tudom, szerintem simán rossz a WB-m. Ez megint olyan mint a NAG izzo. Meg kell találni, hogy mi áll jól neki ami közel van a valósághoz. Szombaton nem tudtam elkapni a színeit. Legközelebb rápróbálok egy helyi custom wb-vel. Élőben nekem patent.
 
Nem tudom, szerintem simán rossz a WB-m. Ez megint olyan mint a NAG izzo. Meg kell találni, hogy mi áll jól neki ami közel van a valósághoz. Szombaton nem tudtam elkapni a színeit. Legközelebb rápróbálok egy helyi custom wb-vel. Élőben nekem patent.
Nekem eloben is sapadt, nem tudom miert
 
Nem lehet, hogy le van tekerve a szemetekben a szaturáció filter? :)

A fenti fotót megnéztem lightroomban ugyanazt a wbt toltam rá mint az összes képre. Vegyünk egy céges grey cardot! :)
 
Nem lehet, hogy le van tekerve a szemetekben a szaturáció filter? :)

A fenti fotót megnéztem lightroomban ugyanazt a wbt toltam rá mint az összes képre. Vegyünk egy céges grey cardot! :)

Én a céges Sigma dokkolót sem láttam még. :rolleyes:
 
Az évet picit nehezebben kezdtük. A pihenések után az akváriumokon is meglátszott, hogy néhány napig nélkülöztük őket. Aztán jött a leltár és a szokásos év elejei rohanás.
Mostanra utolértük magunkat és lassan fókuszálhatunk az átépítésekre is.

A héten toltam egy patent karbantartós videót a 240-es akváriumról. Remélem a napokban fel tudjuk tenni.

És volt 1-2 fotó is közben.... most végre eljutottam oda, hogy feltegyem őket :)


Az UG lassan kimászik az akváriumból

View attachment 24300Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
Damilossal már lassan rá kellene mennetek. :ROFLMAO:
Brutál ah kinéz, nem fog felszakadni az egész?
 
Utoljára módosított moderátor által:
A múlt héten készítettem egy vidit karbantartás közben.
Jópofa video lett:)
A kétkezes hálózás nagyon tetszett:), de az feltűnt, hogy a kesztyűt elfelejtetted felhúzni a frontüveg törlésénél.;) Nem karcoltad meg az üveget?:woot:
Amikor meg a solar rgb-s képeidet nézem:jawdrop:, kb az elmész Te a... gondolat indul, aminek a vége barkácsolás szokott lenni. Még a végén jól felbosszantom magam és ...:ROFLMAO:
Mókát félre: hihetetlen színeket hoz elő, ez kétségtelen:woot:(y) Hiába no, meg kell szolgálnia az árát;)
 
2 napja készültek de csak most értem magam utol.

Buce mint kis kincs. :) Csináltam egy nagyobb sorozatot a lányom legójával. 1-2 nap múlva látni fogjatok pár helyen :)

32514936961_c2031909a7_h.jpgWALL·E at Green Aqua by Viktor Lantos, on Flickr

32275840800_2239dc4caa_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32532676531_926c00951b_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32275837480_9f37a87cc4_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32532674791_e81edffec4_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32502070122_f2f7194ee5_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32655133975_9ca2e6002c_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére