• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Tomi időközben elindította az IAPLC akváriumát, amit sajnálatos módon most csak ebből a szögből mutathatok meg 😜
De ha meglátogatsz minket, teljes panorámában élvezheted a látványt :D👍📸

2.5 hónap van a verseny határidőig. Mivel nincsenek lassú, kényes növények, ez bőségesen elég lesz a végső fotóhoz. Drukkolunk neki 💚

MK7A8022-Edit.jpg
 
MK7A8011-Edit2.jpg

Azt nézem, hogy ezek az ADA lámpások már 6 éve mennek töretlenül. 👍
Arról nem is beszélve, hogy most sokkal jobban néz ki minden. Mi ezt céges szinten a mindennapok miatt kevésbé érzékeljük, de az archívumot böngészve azért ez eléggé látszik. Sikerült egy lapáttal rátenni még. :love:

BTW idén 15 évesek lettünk. Szeretnénk ezt valamilyen formában megünnepelni. 🎂

28260275688_0a0d176ce1_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr
 
Kérlek bocsáss meg a hozzászólásomért, de dilettánsként az az érzésem, hogy ebből már csak a kék dekorkavicsok hiányoznak. :(

Valószínűleg én sem ezt választanám otthonra, de el tudok képzelni olyan hangulatot, ahol egy kis izgalmat adna a látványhoz.
A teljes környezetben azért ez a narancs is egész máshogy mutat. Pláne ha majd megnőnek a háttérbe ültetett echinok.

MK7A8118-Edit.jpg

El tudom képzelni, hogy pl hölgyeknek vagy egy fiatalabb generációnak egy ilyen háttér mozgatja majd meg a fantáziáját.

De még ennél a háttérnél is ott a lehetőség, hogy fordítva használod és így kevésbé lesz tolakodó. Mint a lenti képen. Jó ha van többféle választási opció, hogy mindenki találjon olyat ami közel áll hozzá.

1711523360520.png
 
Valószínűleg én sem ezt választanám otthonra, de el tudok képzelni olyan hangulatot, ahol egy kis izgalmat adna a látványhoz.

El tudom képzelni, hogy pl hölgyeknek vagy egy fiatalabb generációnak egy ilyen háttér mozgatja majd meg a fantáziáját.
Persze. Üzleti szempontból, és ismerve a vevőkör sokszínűségét, teljesen indokolt, hogy az egyik szuper akváriumot fel kellett áldozni.
Ezért csak itt, szűk baráti körben mertem elereszteni a megjegyzésem. ;)
 
Utoljára módosított:
Persze. Üzleti szempontból, és ismerve a vevőkör sokszínűségét, teljesen indokolt, hogy az egyik szuper akváriumot fel kellett áldozi.
Ezért csak itt, szűk baráti körben mertem elereszteni a megjegyzésem. ;)

Valószínűleg már autóban sem ebből a narancsból kérnél. Szerintem ez teljesen ok :)
 
Valószínűleg már autóban sem ebből a narancsból kérnél. Szerintem ez teljesen ok :)
Mi egy éve konfiguráltunk a feleségemnek egy autót, most jött meg 2 hete. Mindenki a csodájára jár. Senki sem érti, hogy ő miért nem vállalta be ezt a színt. Sötétpiros metál. Igazából semmi extra. Régen voltak színek, most meg fehér, fekete és a szürkék végtelen árnyalata. A másik szín a narancs metál lett volna, de végül kiválasztott típusnál nem volt elérhető.
 
Mi egy éve konfiguráltunk a feleségemnek egy autót, most jött meg 2 hete. Mindenki a csodájára jár. Senki sem érti, hogy ő miért nem vállalta be ezt a színt. Sötétpiros metál. Igazából semmi extra. Régen voltak színek, most meg fehér, fekete és a szürkék végtelen árnyalata. A másik szín a narancs metál lett volna, de végül kiválasztott típusnál nem volt elérhető.
A narancs metálra mondják felénk hogy kolbászzsír metál 😉
... mindenesetre én bevállalnám simán
 
Mi egy éve konfiguráltunk a feleségemnek egy autót, most jött meg 2 hete. Mindenki a csodájára jár. Senki sem érti, hogy ő miért nem vállalta be ezt a színt. Sötétpiros metál. Igazából semmi extra. Régen voltak színek, most meg fehér, fekete és a szürkék végtelen árnyalata. A másik szín a narancs metál lett volna, de végül kiválasztott típusnál nem volt elérhető.
Mmmmmazdapiros....!!! 🤩
Szürke kocsim van... 🙄
 
Mmmmmazdapiros....!!! 🤩
Szürke kocsim van... 🙄
Nem, a mazda szín sajnos le van védve, ez világosabb sokkal, de szép ez is. Nekem fehér céges kocsim van, mert nem választhatok. Mindig is fehér volt, mert a mi szakmákban ez a szokás. De ha tehetném valami vagány szín lenne. A saját kocsink kék.
 
Nem tudom, hogy a képeken mennyire jön át a narancs fólia hangulata, de én nagyon szeretem élőben. Pláne ezzel a kompozícióval kifejezetten egy kellemes naplemente hangulata van, amire a kolibrik valahogy még jobban ráerősítenek. De persze ahány ház..annyi fólia..izé, szokás. :D
 
Back
Oldal tetejére