• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua 60P akvárium workshop - FOTÓK!

Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

Én iwagumira szavaznék, mert az otthoni projektben is ezt szeretném megvalósítani. Épp ezért a workshopra is szívesen elmennék.
Ha kell, még sört is viszek (ezért a beszólásért remélem nem fogtok aranypedál díjra jelölni :))
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

CKPeter said:
Én iwagumira szavaznék, mert az otthoni projektben is ezt szeretném megvalósítani.

Hogy mit esztek azokon a sziklás akikon.... :)

Egy igazi N.A., na (2 x is) az igen ;)

CKPeter said:
Ha kell, még sört is viszek (ezért a beszólásért remélem nem fogtok aranypedál díjra jelölni :))

De :D
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

Amit én a legjobban hiányolok a galériátokból, és amit itthon előbb vagy utóbb meg fogok próbálni, az a Balázs féle Hankó köves setup. Fáj a szívem, amikor porosodni látom a bolt előtt :cry: El tudnék képzelni vele egy egyszerű iwagumit, de ha kérhetem, föltétlen Eleocharis viviparat tegyetek mögé :D , isteni háttérnövény így gyéren hagyva.
5.jpg

10.jpg


Igaz, hogy nem föltétlen a növényes profilnak felel meg, de esetleg egy ADG által inspirált hardscape-only cucc is ütős tud lenni
5097183912_ec044987d0_z.jpg


Ja, és ha nem is közvetítitek, legalább egy ilyen stopmotion videót készíthetnétek a messzi távolban élők kedvéért :thumbup:
goUvJH1n9aQ&feature=related
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

Sziasztok!
Én vagy egy Amazonsai biotopra link:
017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(ezt maga mester fotózta)

Esetleg egy ilyesmi tákolmány: Nem is tudom honnan ismerős. Ugye Viktor?
viktorlantos_240l_akvarium_v2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azt kérdezném még, hogy a jelentkezésben van-e valami korhatárra vonatkozó "limit", esetleg kizáró ok-e.
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

HUGO said:
Viktor!
Azt elfelejtettem megkérdezni hogy ebben 60-as optiban milyen talaj van?

Szia,

Per pillanat Sarawak Sand van betöltve, de nem biztos, hogy ezt fogjuk felhasználni.

Mty0018 said:
Azt kérdezném még, hogy a jelentkezésben van-e valami korhatárra vonatkozó "limit", esetleg kizáró ok-e.

Gondoltuk, hogy csak lányokat hívunk, de végül megenyhült a szívünk. :p
Nincs semmilyen korlátozás természetesen. :angel:

AmBalaj said:
Ja, és ha nem is közvetítitek, legalább egy ilyen stopmotion videót készíthetnétek a messzi távolban élők kedvéért

Huh egy pillanatra kiesett a trimmelő olló a kezemből amikor felcsendültek eme harsány dallamok. ;)
Valamit kitalálunk erre is. :thumbup:
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

viktorlantos said:
Gondoltuk, hogy csak lányokat hívunk, de végül megenyhült a szívünk. :p
Nincs semmilyen korlátozás természetesen. :angel:

Naaa..... :thumbdown: .......pedig az a pár csajszi pont kitenné a csapatot és nem is kéne összetörni magunkat a bekerülés miatt.Tényleg,hányan vagyunk?Ti tudjátok,mert és úgy 4-5-re becsülöm.Most itt a törzsvendégekre gondolok.
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

tibicuk said:
viktorlantos said:
Gondoltuk, hogy csak lányokat hívunk, de végül megenyhült a szívünk. :p
Nincs semmilyen korlátozás természetesen. :angel:

Naaa..... :thumbdown: .......pedig az a pár csajszi pont kitenné a csapatot és nem is kéne összetörni magunkat a bekerülés miatt.Tényleg,hányan vagyunk?Ti tudjátok,mert és úgy 4-5-re becsülöm.Most itt a törzsvendégekre gondolok.

Közben még kaja recepteket is tudnánk cserélni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

kisszsu said:
tibicuk said:
viktorlantos said:
Gondoltuk, hogy csak lányokat hívunk, de végül megenyhült a szívünk. :p
Nincs semmilyen korlátozás természetesen. :angel:

Naaa..... :thumbdown: .......pedig az a pár csajszi pont kitenné a csapatot és nem is kéne összetörni magunkat a bekerülés miatt.Tényleg,hányan vagyunk?Ti tudjátok,mert és úgy 4-5-re becsülöm.Most itt a törzsvendégekre gondolok.

Közben még kaja recepteket is tudnánk cserélni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sőt, rendezhettek bográcsgulyás versenyt, a férfiak meg pontoznak, díjazást még nem találtam ki. :)
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

Sziasztok!
Tudom nem a tesztelésről szól ez az akvárium, de olvasható volt hogy nem jön ki a növények vörös árnyalata ledes TMC pilács alatt. Persze ha bele is kerül 1-2 tő se bizonyít igazából túl sokat.
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

Labirintkopoltyus said:
Sziasztok!
Tudom nem a tesztelésről szól ez az akvárium, de olvasható volt hogy nem jön ki a növények vörös árnyalata ledes TMC pilács alatt. Persze ha bele is kerül 1-2 tő se bizonyít igazából túl sokat.

Lehet ez a dolog is megdől. Mármint a LED vs vörös. Elképzelhető, hogy csak George-nak nem volt szerencséje az Arcuata-val.
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

bitumen said:
megszületett az időpont és a végleges kialakitandó stilus?

Most nagyon úgy fest, hogy Július 9-re időzítjük a programot. Ez egy szombati nap.
Megvárom míg hétvégén visszajönnek a srácok szabiról és véglegesítjük. Sajnos a szabadságolások miatt kicsit megcsúsztunk.
 
Re: Green Aqua 60P Opti White akvárium - ötletbörze és works

Sziasztok!
Nem tudom nem késtem-e már el az ajánlással,de azért bedobom ide.
Először is sok szempontból nagyon jó ötletnek tartom ezt a kezdeményezést.
Valószínű,hogy a már ajánlott akváriumokból választottam volna ide,de így más inspirációt kerestem.Szerencsére van választék.
Több dolgot is figyelembe vettem.Egyrészt legyen szép,legyen egy kicsit különleges,legyen természetes,egyértelműen "nature" és növényes legyen,ne valami átmenet.Továbbá,hogy a mohákat ki lehessen próbálni benne és nem utolsó sorban a két akvárium kb.egyforma méretű legyen.
Erre (vagy ilyenre)gondoltam:
http://www.aquaticscapers.com/en/contes ... il=240&z=8
Vagy erre:
http://showcase.aquatic-gardeners.org/2 ... ol=0&id=72
 
Back
Oldal tetejére