• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Grand Hotel Taiwan - Lowland

Köszi Letsgo, tudom, hogy átérzed a fájdalmamat!:D

Valami építő kritikát is megfogalmazhatnál, pl. kezdjem újra vagy valami hasonló!:ROFLMAO::ROFLMAO:
Hát ebben nem látom a sztorit egyelőre :) Jobb oldalon ez a boa constrictor szabadulni próbál, arra vigyázz majd, állítólag szeretik a csecsemőket
 
mutass egy aljzatos képet!
%25C3%259Aj+mappa.jpg
 
Tibi, szerintem a micro mögött bármekkora tőzeget el tudsz gond nélkül rejteni. Viszont az alapanyag(fa+kövek) túlságosan sokfélék, így nekem valahogy nem igazán passzolnak össze, de hát innen szép nyerni. A helyedben én csak vasfát használnék + követ.
 
Látom, elnyerte a tetszéseteket!:D:D:D
Most legalább kiderült, hogy a stem nyírás mellett ehhez is béna vagyok. :D Azt hiszem, nekifutok még egyszer.


nem látom a sztorit egyelőre
igazad van!(y) A boa még egész kedves tőled a döglött jávorszarvas borjúhoz képest.

äptalaj nelkül??A garnélák miatt?
Igen, a garnélák miatt nem lesz. Ahogy nézem, a Highland közelében sem ér majd...:(

Viszont az alapanyag(fa+kövek) túlságosan sokfélék, így nekem valahogy nem igazán passzolnak össze, de hát innen szép nyerni. A helyedben én csak vasfát használnék + követ.
Jogos.(y) Vasfám kevés van, abból nem nagyon tudok építkezni.
 
igazad van! A boa még egész kedves tőled a döglött jávorszarvas borjúhoz képest.
én ebből indulnék ki, valahogy máshogy elhelyezve, aztán körbeépíteném a kövekkel meg az ágakkal valahogy. Az a legnagyobb darab és tök izgalmas az incifinci ágakkal meg az óriáskígyóval --- de ebben az első megözelítésben csak mintha letámasztottad volna a fal mellé, míg a többit pakolásztad.
 
Nah... (y) nekem tetszik. A három kis követ a nagy fatörzs előtt meg kéne emelni, vagy forgatni, esetleg átpakolni (rendezői) balra levezetésként az ott lévő kis kőhöz szerintem,
mert így hamar el fognak tűnni a susnyásban. :D ennyi.:bag:
 
Sziasztok!

Itt az újabb verzió, ne kíméljetek!


Untitled
by zilahytibor, on Flickr


Grand Hotel Taiwan
by zilahytibor, on Flickr
Na azért!!!!!! A cigisdoboz, a parafadugó, meg a technokolos zacskó a fa előtt, csak átmenetileg maradt ott, ugye?

Illetve: mi akadályozza majd meg az amazonia golyók egyesülését a dekorhomokkal? Az mindig egy nehéz probléma, és ide valami nagyon szubtilis megoldás illene csak -- azt hiszem nem igazán lehet körberakni kavicsokkal ebben a tájban.
 
Ki fog lógni a vastag fa a vízből?
1-2 cm-rel van a vízszint felett, HC vagy Hydrocotyle verticillata lesz rajta. De inkább a hydro, a HC meg a másik kilógó ágon.

három kis követ a nagy fatörzs előtt
Köszi Ozz, a kis kövek csak kiestek a zsebemből.:D

A cigisdoboz, a parafadugó, meg a technokolos zacskó a fa előtt, csak átmenetileg maradt ott, ugye?
:D:D

azt hiszem nem igazán lehet körberakni kavicsokkal ebben a tájban.
riccardia-val tervezem elválasztani, bár nem valami finom az sem. Ha van valami jó ötleted, jöhet! (parafadugóval körberakom, úgyis van technokol!:D)
 
De inkább a hydro, a HC meg a másik kilógó ágon.
szerintem a verticillata hülyén nézne ott ki önmagában -- meg kell ágyazni neki valamivel (például HC-vel, mohával)

Ha van valami jó ötleted, jöhet! (parafadugóval körberakom, úgyis van technokol!)
hát, egyszer arra gondoltam, hogy sűrűn be kell növeszteni a gyeppel az amazoniát így ahogy van, és utána vágni bele egy határt, és söprögetés után a dekorhomokkal feltölteni az üresen hagyott részt, de álmomban is összekeveredett a picsába az egész. De azért talán van olyan sűrű cucc ami elválasztaná, például HC :D
 
Most lettem kész a mai etappal.
A gyepszint beültetve:
-monte carlo 2 doboz
-marsilea angustifolia 1doboz
-mini parvula a bontóból
-crypto petchii pink 2 doboz
-crypto tonkinensis 1 adag
-echino. tenellus 1 doboz
-echino vesuvius a bontóból

Szűrőcsövek, beszívó, lilly, adapter kitakarítva. Red moor ázik.

:eek:ldman::sleep::sleep::sleep::sleep:
 
Back
Oldal tetejére