• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Golden Peaks - 86 L Iwagumi

Ez biztosan ugyanaz az akvárium???? :jawdrop:
Olyan, mint a főzős műsorok, beteszik a kaját, aztán 5 perc múlva kiveszi a kész tepsivel!
BRUTÁL!
Sokkal jobb az anubias nélkül, bár mostanra már nem is látszana!:D
Ugyanaz :) Csak lusta vagyok sokszor fórumozni.
A hónap gyorsan elszállt. Nincs csúcsra járatva az akvárium olyan közepesnek mondanám. Inkább a hosszútávú kiegyensúlyozott fenntarthatóság a célom.
A rotalák valószínüleg a tápkapszuláknak és a csőcserének köszönhetik gyorsaságukat. Egy grolux és egy normál cső van a lápásban.
 
Egyszerű(?), de nagyszerű!(y)(y)(y)

Persze az egyszerűt, nem úgy értem, hogy én valaha is össze tudnék rakni egy ilyent, de nincs túlgondolva, pedig van benne kő/fa/növény/hal, és összességében nagyon komplett, remekül mutat.
Brutál minimál.:D
A kilógó fa tetején továbbra is kedvenc az emers szigetecske. Jó érzés tölt el, ha ránézek. Megnyugtató, kellemes, tökéletes benyomást ad.
 
Egyszerű(?), de nagyszerű!(y)(y)(y)

Persze az egyszerűt, nem úgy értem, hogy én valaha is össze tudnék rakni egy ilyent, de nincs túlgondolva, pedig van benne kő/fa/növény/hal, és összességében nagyon komplett, remekül mutat.
Brutál minimál.:D
A kilógó fa tetején továbbra is kedvenc az emers szigetecske. Jó érzés tölt el, ha ránézek. Megnyugtató, kellemes, tökéletes benyomást ad.
Nagyon szépen köszönöm a dicséretet. Igyekszem szépen karbantartani az akváriumot. :)
 
Remélem, még sokáig megőrzöd így és hetente készítesz róla egy képet újabb szögből(felülről, sarkokból), hogy gyönyörködhessünk benne!
 
Back
Oldal tetejére