• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Golden Peaks - 86 L Iwagumi

Csernya

Kertész szaki
Sziasztok!
Attila vagyok, szeretném bemutatni nektek az akváriumomat, melyet Dukenukemmel építettünk a nappalimban.

Hosszú ideig nem is tudtam, milyen az az igazi növényes akvárium, a szokásos Manado-s Low-tech akit nyúztam.
Ezidáig!
Úgy döntöttem én ennél többre vágyom, kapcsoljunk magasabb fokozatra.
Szerencsére volt segítség, így hamar neki tudtunk kezdeni az álom akvárium megépítéséhez :).

Jöjjenek az adatok:

indítás dátuma: 2014, Október 24.

Akvárium: 90x28x35 normál 8as üveg bruttó 86 liter.
Szűrés: Tetra EX 700 alul siporax, szivacs, BioMech tömkelege, perlon vatta, Seachem Purigen.
Világítás: Hagen GLO 2x39W.
CO2: 5kg-os Messer palack, és minden hozzá való, diffúzorral beoldva.
Talaj: ADA Amazónia, Tropica Substrate.
Növények: Micranthemum MonteCarlo, Weeping Moha.
Állatok: Hengeli razbóra, Oto, CBS.

Jöjjenek a képek:
(András fotózott, az ő Flickr-jéről teszem fel a fotókat)
Teljes kép máról:
15648841758_675f45c6d1_z.jpg

Időrendi sorrendben :)
15593617056_0f98ce8e5e_z.jpg

15614622401_8fdf5d6cf2_z.jpg

15649283720_ea5cbf2ba4_z.jpg

15648841838_43366cc327_z.jpg


Véleményeteket várom! :)
 
Szép lett! (y)

Egyetlen hiba a front üvegnél túl vastag talaj! Ha ezt a formát elöl vékony talajal csináljátok akkor sokkar szuperebb lenne!
 
Szép lett! (y)

Egyetlen hiba a front üvegnél túl vastag talaj! Ha ezt a formát elöl vékony talajal csináljátok akkor sokkar szuperebb lenne!
Még a plexilapok betömködése után se állt meg rendesen a domboldal... nekem otthon ment a 45 fokos dőlésszög, itt valamiért nem működött :(
Majd ha lement 6 hónap és merül ki a táp akkor, lehet eszközölünk egy talajvékonyítást elől :)
 
Nagyon jó lett,a talajról már szóltak a többiek,az zavaró.Milyen kő került bele?
 
sikerült egy ótvar minőségű videót csinálni tegnap :D

Bátor photo-shop-os kerestetik aki tudna alkotni valamit a képhalmazból amit tegnap lőttünk :)
 
Back
Oldal tetejére