• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GAPLC 2014 Contest

Én még nem gratuláltam, de akkor itt igen. Hatalmas gratuláció mindenkinek, tényleg nagyon jó érzés volt végignézni a sok Hungary-t a táblázatban.
 
Én már nem is emlékeztem, hogy indultam a versenyen. Csodálkoztam is rendesen mit keres ott a nevem.
Gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez:)
Tényleg nagyon jó látni a sok Hungary-t a nevek mellett(y)
 
Gratula mindenkinek, aki nevezett, függetlenül a helyezéstől! Viktornak pedig, hogy végignézett ÉS értékelt 308 akváriumot!

Keymaker akváriumáról van kép valahol? :)
 
Mai napon kipostáztäk az oklevelet!Mellékeltek egy meghivot a díj ätadora,tavaly is voltam,idén is megyek.Remélem jön valaki otthonról,jó lenne valakivel ott találkozni!
 
Van akinek már meg is érkezett

10418428_10203664630309521_4146274278156327705_n.jpg
 
Sziasztok!

Kicsit megkésve, múlt hétvégén jutott el a levél hozzánk is!
Örültünk, hogy Viktoron kivül ketten is véleményezték a művünket.
Két fontos dolgot emelek ki a hibák közül: az oldalsó függőleges vonalakat (oldalpolcos szűrés elválasztó rekeszei) és a kiterjedt árnyékos részeket.
Az elsővel teljes mértékben egyet értünk, de az árnyékok, ha csak nem több nappal rendelkező bolygón élnénk, a természetben is ugyanígy megvannak.
Ennek ellenére elfogadjuk az értékelést és örülünk a 93. helyezésnek!

Várjuk a galéria nyilvánosságra hozatalát!

AmegA
 
Sziasztok!

Kicsit megkésve, múlt hétvégén jutott el a levél hozzánk is!
Örültünk, hogy Viktoron kivül ketten is véleményezték a művünket.
Két fontos dolgot emelek ki a hibák közül: az oldalsó függőleges vonalakat (oldalpolcos szűrés elválasztó rekeszei) és a kiterjedt árnyékos részeket.
Az elsővel teljes mértékben egyet értünk, de az árnyékok, ha csak nem több nappal rendelkező bolygón élnénk, a természetben is ugyanígy megvannak.
Ennek ellenére elfogadjuk az értékelést és örülünk a 93. helyezésnek!

Várjuk a galéria nyilvánosságra hozatalát!

AmegA

Remélem bedobjátok a HAC-ra is. Nagyon jól sikerült kis akvárium remek fotóval. Kár lenne, ha lemaradna!
 
Balázs kint lesz hétvégén a díjátadón. Megkértem, hogy néhány fotót azért csattintson nekünk. @kuchi végül te mész? Lőhetnél te is néhány képet.
 
Most kaptam
Hi Gabor,

I would like to know if you are coming to the GAPLC Awarding Ceremony this Saturday?
Please let me know as soon as possible.
Also do not hesitate to contact me if there is anything I can do to help you :)
Best

Jurijs

Háát ezt most kihagyom, pedig ritkán adatik meg az ilyen :(
 
Most kaptam
Hi Gabor,

I would like to know if you are coming to the GAPLC Awarding Ceremony this Saturday?
Please let me know as soon as possible.
Also do not hesitate to contact me if there is anything I can do to help you :)
Best

Jurijs

Háát ezt most kihagyom, pedig ritkán adatik meg az ilyen :(
Majd jövőre ;)
 
Back
Oldal tetejére