• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fridus akváriuma

De ha Mária lesz a mentorod akkor hamarosan egy nagyon szép akit fogsz mutatni nekünk!
A kis Padavan szerepét Én is betölteném Mária melett :D,mindenben halgass rá és gyönyörű és a legfontosabb örömteli akváriumod lesz.
Az első és legfontosabb az alapok,és ahogy sokan írták már a szűrés a legfontosabb.(y) Ja és kitartás na abból kell a legtöbb,és olvass minél több naplót itt a fórumon,abból lehet a legtöbbet tanulni.
 
Én csináltam naplót az akidnak, mert nem illett bele a szűrős részbe ;)

Nagyon-nagyon szépen köszönöm Neked! Aranyos vagy! Én úgy sem tudtam volna....:D
De ha már "itt vagy".... hogy kell ide a Naplóba képeket feltölteni? ;)
 
Nagyon-nagyon szépen köszönöm Neked! Aranyos vagy! Én úgy sem tudtam volna....:D
De ha már "itt vagy".... hogy kell ide a Naplóba képeket feltölteni? ;)
fel kell tölteni valamilyen képmegosztó vagy tároló oldalra, pl flicker, picasa, saját tárhelyed, és onnan beilleszteni a hozzászólásba.
 
A kis Padavan szerepét Én is betölteném Mária melett :D,mindenben halgass rá és gyönyörű és a legfontosabb örömteli akváriumod lesz.
Az első és legfontosabb az alapok,és ahogy sokan írták már a szűrés a legfontosabb.(y) Ja és kitartás na abból kell a legtöbb,és olvass minél több naplót itt a fórumon,abból lehet a legtöbbet tanulni.

Kedves keszalvo, légy a "kis Padavan"-om! Megtisztelnél! ;)
Kicsit drága lesz a szűrő, de megoldom, muszáj lesz megvenni, ha szép akváriumot szeretnék... Én igyekszem kitartó lenni... be akarom bizonyítani Többeknek is, hogy rátermett vagyok a feladatra. :) :) :D :shame:
 
https://www.dropbox.com/s/3aetj4oll0wazjx/11.jpg

Sziasztok! Végre volt időm gép elé ülni. :)
Íme a szerény akváriumom! :shame: :love:

Néhány adat (remélem jól írom le)
Akvárium: 22 literes - 40x22x25
Szűrő: Claro 300
Fény: 11W - 2700K
Vízmelegítő: Thermo Plus 50
Táptalaj: JBL Florapol
Táp: Liqui Carbo (minden reggel 12csepp)
Vízcseréknél pluszba még Sera Florena (csapvizet nem használtam, eddig csak lágyított vízzel cseréltem).

Minden tanács, észrevétel, vélemény, kritika jól jönne! Köszönöm! :happy:
 
Csak így tovább! (y)
Én is bajai vagyok és Low-tech-ben próbálkozom egy kicsit nagyobb méretben.
Amúgy meg: Hajrá neonok!
 
Csak így tovább! (y)
Én is bajai vagyok és Low-tech-ben próbálkozom egy kicsit nagyobb méretben.
Amúgy meg: Hajrá neonok!

Köszönöm Neked is! ;)
Igen hajrá! Az egyik kedvenc hal fajtám! :) A másik a Betta! Van is belőle egy.
 
Back
Oldal tetejére