• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Kb 1 óra múlva egy frissítés lesz. 30-60 perc szünet. Addig mehet egy pálya bármelyik játékkal :) Vagy egy péntek esti megérdemelt sörci.
Addig én melózom....
 
Nekem mondjuk az volt a fura, hogy semmi infó nem volt, pl a facebookon sem írt senki, hogy mi van a fórummal.
 
Nekem mondjuk az volt a fura, hogy semmi infó nem volt, pl a facebookon sem írt senki, hogy mi van a fórummal.

Csak este vettem észre amikor hazaértem. Onnantól még 1-2 óra volt a javítás... gondolom más is nyaral pihizik ebben a melegben. De a lényeg, hogy sikerült helyreállítani. Sajnos az okát még mindig nem tudtam elhárítani.
Lehet a végén egy szerver költözés lesz.
 
A fórumon karbantartásokat végzünk. Frissítések stb. Ma megvolt az egyik nagyobb. Több kisebb pedig a következő napokban várható.

Ha bármi rendellenességet tapasztaltok, kérlek jelezzétek.

Köszi (y)
 
Pár per múlva fórum frissítés lesz ami várhatóan 1 órát igénybe vesz, reméljük többet nem és nem jön közbe semmi gixer.
 
Elviekben megvagyunk. A frissítésnél nem volt hiba. A következő 24 órában még tesztelek, de ha valami rendelleneset találtok kérlek jelezzétek.
 
Ha rossz helyre írtam, elnézésedet kérem...
Nekem így jön az értesítés, ha történik valami a fórumon:
hirlevel.jpg

Hotmail-es emailem van. Webes felület is így jeleníti meg. Van ötleted?
 
Back
Oldal tetejére