• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Ma vettem észre, hogy megjelent egy új opció a hozzászólásoknál vagyis már lehet file-t is feltölteni, lesz itt file formátum és méretbeli korlátozás? Ha esetleg az új Csillagok Háborúját szeretném HD-ben feltölteni :D:D;)
 
Sziasztok!

Hol lehet törölni a profilomat ? Létre kellett hoznom egyet, mert az eredeti (régebbi) profilommal nem tudtam belépni, mert nem találtam sehol jelszó emlékeztetőt. Ez lehet másoknak is problémát okoz kérlek pótoljátok ezt a funkciót, ha van ilyen és elnéztem, ne haragudjatok. :)
 
A belépés ha nem sikerül az oldal automatikusan eldob egy ilyen hiba oldalra. Ahol a jelszó mező alatt van az emlékeztető link. :)
Írtam privátot a törlésről, mert nem volt világos melyiket is kellene :)

jelszo.jpg
 
Ha már ennyi újítás van, akkor a már korábban felvetett, az egyszerűbb haználat érdekében a felhaszáló nevére kattintva megjelenő menüpontokhoz egy napók menüpontot bedobhatnátok. Szerintem sokan örülnének neki!;)
 
Bocs, nem "lehurrogásból", de szerintem ez a funkció felesleges munka lenne. A felhasználó - ha szeretné - az aláírásába tehet a naplóba irányító linket. Ha nem tett, akkor kb 2 kattintással többől eljutsz odáig a "felhasználó által indított topikok" menüből.
Az is igaz, hogy @viktorlantos naplóját múltkor vagy 5 perc volt így megtalálni, de ő ugye kivételes eset ebből a szempontból is. :)
 
Bocs, nem "lehurrogásból", de szerintem ez a funkció felesleges munka lenne. A felhasználó - ha szeretné - az aláírásába tehet a naplóba irányító linket. Ha nem tett, akkor kb 2 kattintással többől eljutsz odáig a "felhasználó által indított topikok" menüből.
Az is igaz, hogy @viktorlantos naplóját múltkor vagy 5 perc volt így megtalálni, de ő ugye kivételes eset ebből a szempontból is. :)
Lehet foglalkozási ártalom de ,hogy ugyan oda eljussak én jobban kedvelem a rövidebb utakat... ;)
 
@viktorlantos
Az lenne a kérdésem ,hogy amit Jopet is említett fentebb - az aláírásban beilleszthető link a naplóhoz - ebből most csak 3-at enged a rendszer.Lehet ezt ,tudod ezt kicsit emelni???? ,vagy nem szeretnél ezzel bíbelődni,foglalkozni.Mert akinek több van , a régi napló elérhetőségét akkor variálni kell az újabbakéra.Köszi
 
Back
Oldal tetejére