• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Féléves álom

szerintetek a nagy mohás kő mögött elférne egy eleocharis sp
Igen, a háttered nagyon homogén. Illetve még az sem teljesen, mert eléggé ritkás. Szóval nem gondolkoztál azon, hogy többféle növényből legyen a háttér?
Persze csak ha az asszonynak is tetszik:D
 
Igen, a háttered nagyon homogén. Illetve még az sem teljesen, mert eléggé ritkás. Szóval nem gondolkoztál azon, hogy többféle növényből legyen a háttér?
Persze csak ha az asszonynak is tetszik:D
Köszi eMZé! Elvileg a két szélen és középen jobbra növögetnek az erectus-ok, de ezekből még nem látszik sok minden.
De meggyőztél! :D
Kell nekem ez a növény!!! :ROFLMAO:
Asszonynak majd beadom, hogy a mini parvula génhibás és így megnőtt! :cool:
 
Lehetetlen tőle megszabadulni... Én tegnap vettem észre, hogy megint nőtt egy tenyérnyi darab a parvula közé.. :S
Lassan feladom a harcot, szinte minden nap szedek ki darabokat, amikor nem szeretné az ember, tényleg egy átok tud lenni. :(
 
Na, eMZé erős nyomására :ROFLMAO: megrendeltem az eleocharist. Ezt még génhibával kimagyarázom, de a kosárba beesett egy kis fissidens is - jávai mutáció, de a Hygrophila pinnatifida-t már nagyon nem fogom tudni kimagyarázni. :D
 
Reggel benyúltál a szekrénybe pakolászni és véletlenül meglökted a tűszelepet. A rövid idejű megemelkedett CO2 szint miatt néhány növény azonnal átalakult eddig nem látott formába.
Már másoknál is történt ilyen, nem ez az első eset. Ha kell többen is tudjuk igazolni, hogy történnek ilyen esetek:D
 
Lőttem egy képet a beültetést követően.
A hygro jobbközépen kapott helyet, a fissi kapott egy követ elől, az eleocharis kezdetben a nagy kő mögé került, de nem tetszett az összehatás, így elkerült bal-szélre:
P1090893.JPG
 
A pénzügyminiszteremnek benyújtottam az előterjesztést az új akváriumommal kapcsolatosan. :D
Úgy vettem észre, hogy még dolgoznom kell az ügyön, de nem reménytelen. :ROFLMAO:

Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek! Egy 54x30x30 opti akvárium merevítés nélkül készülhet 4 mm-es üvegből vagy nagyon határeset? Előre is köszönöm!
 
Ne hagyd magad. Akkor lesz igazi ereszd el a hajamat, ha a spórolás miatt paludárium lesz a szobából...
 
Back
Oldal tetejére