• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Féléves álom

A szomszéd háztetőjét áthozta a mi udvarunkra a vihar, de annyi pozitívum van, hogy lehűlt az idő. :eek:
 
Egy kis helyzetjelentés!
Az akival minden ok, múlt héten rendesen megkopasztottam minden növényt. Ma kicseréltem az RO-ban az 5 mikronos szűrőt, hát az nagyon komoly, hogy mit szed ki a vízből. Rámértem a csere után 8-10-es vizet készít. A skimeremre vettem egy kis hálót, felszereltem rá és megint bevágtam folyamatos üzemmódra az akiba. A meleg határeset úgy, hogy éjszaka azért lehűl az idő, napközben nem vagyunk itthon, így nem megy a hőmérséklet 23 C fok fölé.
 
Még erősen tesztüzemmódban van, a célom az vele, hogy a garnis akimban mozgassam vele a felszínt. A retkes befolyót ne vedd figyelembe és a nagyon tré elsődleges kivitelezést se. :ROFLMAO:
P1100154.JPG
 
Tegnap kicsit ráértem és elkezdtem matatni az aki bal oldalán. Mire feleszméltem, már csak annyit vettem észre, hogy eltűnt a főkövem és teljesen megsemmisítettem a bal oldalt.
Kép?
Áhhh!!! Hagyjuk! :ROFLMAO:
 
Régen jelentkeztem! A fórumot olvasgatom, de nincs sok időm írogatni, sajnos!
Az aki elvan az átalakítás után, rendesen gondját viselem. Haladok a minimalista stílus felé, májusban megszületik a második kisfiam és így kevés időm lesz az akikra. Egy gyors és sz@r kép.
u8a8ava9.jpg
 
Back
Oldal tetejére