• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fall drop anchor

Heló. A rózsalazacok nem eszik a garnélákat? Nekem is van 11 darab csak azért kérdezem, hogy ha lesznek garnélák, akkor mire számítsak. Előre is köszi.
 
Igen Disco igazad van! Sajnos az akva befejezte pályafutását tokkal vonóval eladásra került. Most jelenleg egy kis nano elégíti ki akvarista hobbimat. Készülőfélben egy új nagyobb projekt,most már nem titok egy 500Literes van előkészületben. Mivel jelentős gépészetet igényel, és a lakás is átalakításra kerül / minden automatizálva lesz, és elrejtve a szem elől-tehát csőrengeteget és elektromos kábeleket kell beépíteni/ nagy késés van a dolog körül, rengeteg a munkám így nem marad idő a munkálatokat elkezdeni se mer hát a mestereket ha egyedül hagyod őket általában a plafont csempézik és a járólap helyett meszelnek, felügyelet nélkül nem állok neki . Decemberre szerettem volna, de átcsúszik a jövő évre. A scape Fuji kő és páfrány-moha kombó. a többi titok.
 
Heló. A rózsalazacok nem eszik a garnélákat? Nekem is van 11 darab csak azért kérdezem, hogy ha lesznek garnélák, akkor mire számítsak. Előre is köszi.



Szia!

Ha van elég búvóhely az ifjoncoknak, moha stb.. nem lesz gond, az öreg rókákat meg nem merik piszkálni , mert megcsípik az orrukat
 
Back
Oldal tetejére