• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Extra wide view

Szép az aki. Igazából a fejlődést nem tudom értelmezni :) Nekem úgy tűnik, hogy lépésekben finomítottál a látványon. De ha így van akkor is fantasztikus.
Nagyon szép lesz, ha minden növény elfoglalja a neki szánt területet. Különleges méret, egyedi hangulat. (y)
Jó lenne ha megmaradna ez a részletes bal oldal és nem egy nagy mohagombóc lenne 3 hónap múlva. Ez igazi kihívás lesz :)
 
Szép az aki. Igazából a fejlődést nem tudom értelmezni :) Nekem úgy tűnik, hogy lépésekben finomítottál a látványon. De ha így van akkor is fantasztikus.
Nagyon szép lesz, ha minden növény elfoglalja a neki szánt területet. Különleges méret, egyedi hangulat. (y)
Jó lenne ha megmaradna ez a részletes bal oldal és nem egy nagy mohagombóc lenne 3 hónap múlva. Ez igazi kihívás lesz :)
Igazából a 3. naptól foggva, csak a mini eleocharis sp került bele mint előtéri növény. A többiek csak úgy nőttek a növekedési hormontól :) Ha meg a moha túl nő rajtam akkor majd beinnyekciózok egy kis törpehormont ;)
 
Még mindig brutál!!! :) Ez a neonraj meg.... :alien:
A bal oldal fókuspontja viszont nekem mintha kicsit nagyon az aki közepe felé tolódna, de ezzel lehet csak én vagyok így. Esetleg egy másik faágon nem gondolkoztál még oda, ami a mostani bal oldalára kerülne? De lehet, hogy csak a fény miatt látszik így nekem.
Élőben nagyon adhatja! :D
 
Még mindig brutál!!! :) Ez a neonraj meg.... :alien:
A bal oldal fókuspontja viszont nekem mintha kicsit nagyon az aki közepe felé tolódna, de ezzel lehet csak én vagyok így. Esetleg egy másik faágon nem gondolkoztál még oda, ami a mostani bal oldalára kerülne? De lehet, hogy csak a fény miatt látszik így nekem.
Élőben nagyon adhatja! :D
Valóban, ez nekem is így jön le. A bal oldali ludvigiát kiírtottam, és a didiplis ami a helyére került az még nem nőtt meg. Remélem az fogja ellensúlyozni a problémát :)
 
Basszus de elnezegetnem ebből a szögből az akit. Gyönyörű ez a sok neon. Ilyen távolról egy igazi tajnak tűnik.
 
Mivel a növényesítésbe nem nagyon lehet belekötni ebből a távolságból :).... ami van az szép. Jó nézegetni. Ahogy dúsúlnak a növények nekem egyre zavaróbb lesz a bal oldali üresség. Olyan mintha az egész berendezést jobbra eltolták volna. A bal luksiba valami egész alacson de zöld dolog kellene.

A halacsok 1/3-át kivenném. Gyönyörű ez a sok hal, de pont ennyivel több, mint ami légiesen tudna közlekedni az akiban. Így most kicsit tömött hatása van ennyi neonnal.

A fotózásban a háttéren felül látható fehér csík. Gondolom a háttér miatt van. Ha nincs fixre odarakva, akkor oda kell csipeszelni, hogy ne legyen távolság az üveg és a háttér karton/fólia között. Vagy megvágod a képet legközelebb és akkor nem zavaró.

Egyébként nagyon szépen alakul, tényleg különleges lehet nézegetni esténként ebben a méretben (y)
 
Mivel a növényesítésbe nem nagyon lehet belekötni ebből a távolságból :).... ami van az szép. Jó nézegetni. Ahogy dúsúlnak a növények nekem egyre zavaróbb lesz a bal oldali üresség. Olyan mintha az egész berendezést jobbra eltolták volna. A bal luksiba valami egész alacson de zöld dolog kellene.

A halacsok 1/3-át kivenném. Gyönyörű ez a sok hal, de pont ennyivel több, mint ami légiesen tudna közlekedni az akiban. Így most kicsit tömött hatása van ennyi neonnal.

A fotózásban a háttéren felül látható fehér csík. Gondolom a háttér miatt van. Ha nincs fixre odarakva, akkor oda kell csipeszelni, hogy ne legyen távolság az üveg és a háttér karton/fólia között. Vagy megvágod a képet legközelebb és akkor nem zavaró.

Egyébként nagyon szépen alakul, tényleg különleges lehet nézegetni esténként ebben a méretben (y)
Szerinted mivel kellene ezt fotózni, hogy jó legyen? mármint az obira gondolok. Az aki előtt van még kb 5-6 méter.
 
Szerinted mivel kellene ezt fotózni, hogy jó legyen? mármint az obira gondolok. Az aki előtt van még kb 5-6 méter.
Na meg jövő hétvégén mohanyírás lesz :confused: és majd meglátjuk mi marad alatta.Eddig nem nagyon akartam bántani had dúsuljon szegénykém, de az elmúlt 4 hétben a fejemre nőtt. A bal sarokba egyébként én is hiányolok valamit. Beültettem crypto bullosat, de ez emersből volt és még csak 2 picur tövön látom az átalakulás jeleit. De ez valóban nem jön le erről a fotóminőségről.
 
Jó nézegetni a képet, tényleg relax jellege van. (y)

Fényképezés után a kép tetejéről, oldaláról, aljáról a fölösleges részeket vágd le, majd úgy tedd a flickr-re a legnagyobb felbontást, hogy lehessen nézegetni a részleteket is.
Az akvárium indításnál lehet látni, hogy a baloldali gyökér egy nagyon szép darab, de már a növények teljesen ránőttek, szinte csak egy dombot lehet látni. Szerintem szedd le vagy drasztikusan ritkítsd meg a mohát ezen. A középső gyökérre is túlzottan ránőtt a dzsindzsa és jobboldalon hátul, a gyökérnél a petrezselyem kezdi teljesen átvenni a hatalmat . Ezek mind-mind eltakarják a szép gyökereket.
Bal hátra valóban mehetne valami tenellus/blyxia/crypto....10-15cm magas zöld.

+Próbáld meg lécci fehér háttérrel is lefényképezni.
 
Back
Oldal tetejére